Київстар

20 Гб інтернету і 300 хвилин за 3 гривні в день: новий тариф Київстар

Обговорення

Серед нових тарифних планів «Київстар» є як мінімум один, який пропонує повністю оптимальний пакет послуг за порівняно невелику ціну. Це вже не «соціальне» пропозицію, орієнтоване на дітей, старих бабусь і людей, у яких все потреби в інтернеті повністю покриваються комп’ютером. Ні, це цілком повноцінний тарифний план, в який входить двадцять гігабайтів інтернету і триста хвилин всього за три гривні в день – погодьтеся, така пропозиція набагато вигідніше, ніж більшість таких у конкурентів «Київстару».


Що входить в самий оптимальний тарифний план від Київстар?

У новому тарифному плані від «Київстар» передбачені і інтернет, і дзвінки. Ви будете отримувати наступний пакет послуг:

  • Двадцять гігабайтів високошвидкісного мобільного інтернету.
  • Повний безліміт дзвінків всередині мережі Київстар.
  • Триста хвилин дзвінків на номери всіх інших операторів по Україні, включаючи стаціонарні номери.

Тарифний план, про який йде мова, називається «Смачний». Абонентська плата в ньому становить всього лише сто гривень на місяць. Він діє на всій території нашої країни, і подлючен до нього ви можете де завгодно, досить просто придбати потрібну сім-карту в магазині «Київстар», або ж, якщо ви вже користуєтеся послугами даного мобільного оператора, скористатися для зміни тарифу системою «Мій Київстар».

Нагадаємо, що недавно «Київстар» визнано найкращим місцем для роботи в Україні. Одним з головних критеріїв стало те, наскільки адекватно оператор відреагував на епідемію COVID-19. Оператор перейшов на гібридну модель в перші дні карантину. Більшість співробітників були переведені на віддалену роботу, а ті, хто повинен був знаходитися в офісі або на різних об’єктах, були забезпечені всім необхідним. Готовність до кардинальних змін була абсолютною. Шістдесят вісім тисяч абонентів, внесених до реєстру медпрацівників України, отримали безлімітний інтернет і різні бонуси. Також спеціальні пропозиції були зроблені і для інших абонентів і бізнес-клієнтів, що допомогло їм з легкістю адаптуватися до умов карантину і самоізоляції.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

В Київстар тарифи стали меншими в половину

В минуле

20 Гб интернета и 300 минут за 3 гривны в день: новый тариф Киевстар

В майбутнє

Також буде цікаво