lifecell

Lifecell запустив послугу, яку так просили українці

Обговорення

Безлімітний інтернет завжди був популярним серед українських абонентів. Для багатьох людей, особливо тих, хто живе в невеликих містах чи селах або постійно перебуває у поїздках, це взагалі головний і ледь не єдиний метод виходу в інтернет — скористатися смартфоном, з якого можна роздати вай-фай на ПК або ноутбук. Тому українці часто просять операторів розширити послуги, ввівши нові тарифи з безлімітним інтернетом. Особливою популярністю користаються, звичайно, тарифні плани, в яких безлім не просто присутній, але й дешевий. Що ж, саме зараз Lifecell запустив тарифний план, в якому ви можете отримати безлімітний інтернет всього лише за п’ятдесят гривень на місяць! Цікаво? Читайте далі!


Найдешевший безліміт на ринку

Що ж входить у даний тарифний план, який наразі є одним із найбільш дешевих, якщо не найдешевшим на ринку за свій пакет послуг? Давайте подивимось. Базовий пакет послуг наступний:

  • Безлімітний інтернет та безкоштовна роздача інтернету через пристрої.
  • Повний безліміт на дзвінки в мережі lifecell.
  • 250 хвилин на номери всіх інших мобільних операторів по Україні
  • Передбачено знижку – спеціальну ціну для зареєстрованих або персоніфікованих абонентів та абонентів, які скористалися послугою перенесення номера.

Вартість пакету послуг в тарифному плані “Інтернет без меж” – саме про нього йдеться мова — складає всього лише п’ятдесят гривен на операторський місяць (чотири тижні). Щоб підключитись до нього, перейдіть на офіційний сайт оператора або ж завітайте до магазина lifecell. Звертаємо вашу увагу, що цей тариф — регіональний, тобто діє не по всій території нашої країни. Перелік регіонів, в яких діє пропозиція, ви так само можете подивитися на офіційному сайті оператора.

Нагадаємо, що, як ми писали раніше, Lifecell приєднався до меморандума щодо спільного використання телекомунікаційної інфраструктури, який раніше, ще на початку липня, підписали між собою інші двоє операторів “великої трійки” – Київстар та Vodafone Україна. Мета даного меморандума — це прискорити розгортання мереж інтернету четвертого покоління (4G) скрізь по всій території нашої країни, особливо в таких традиційно проблемних регіонах, як сільська місцевість и дороги. Більше того — оператор запропонував спільне використання мережі на території всіх населених пунктів, де це необхідно задля досягнення загальної мети. Про це повідомила прес-служба оператора в четвер, шостого серпня.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

На українцях випробовують новий вид обману у месенджерах

В минуле

Все буде по новому: Приват та Монобанк вирішили змінити принципи роботи

В майбутнє

Також буде цікаво