lifecell

Lifecell запустив доступні безлімітні тарифи

Обговорення
lifecell

Оператор Lifecell явно тяготиться своїм місцем аутсайдера в «великій трійці» і намагається переманити абонентів інших операторів своїми неймовірно вигідними тарифними планами. У них є дещо спільне – всі вони передбачають обслуговування на основі передоплати.


Подарунки для нових абонентів

Нові тарифні плани носять назви «Просто Лайф», «Смарт Лайф», «Вільний Лайф» і «Platinum Лайф». Діють вони на всій території нашої країни. Розмір щомісячної абонентської плати в них від сімдесяти гривень до трьохсот, але зареєстровані або персоніфіковані абоненти можуть отримати значні знижки – на десять-п’ятдесят гривень. Найцікавіші ж знижки – для тих, хто прийме рішення скористатися MNP, перейшовши в мережу lifecell зі збереженням номера. Знижки для них складуть до сімдесяти гривень.

Всі тарифні плани включають в себе наступні умови:

  • У тарифах з безлімітним інтернетом відсутні денні обмеження по швидкості;
  • Абоненти lifecell отримають хвилини на всі мобільні номери по Україні – від 250 до 5000 хв. В тарифних планів також надаються хвилини на номери фіксованого зв’язку.
  • Безліміт на номери lifecell після використання всіх хвилин, передбачених пакетом послуг відповідного тарифного плану.
  • Безкоштовна мобільна точка доступу – роздача інтернету через пристрої не вимагає додаткової плати.
  • Для абонентів, які перенесли свій номер в рамках послуги MNP (Mobile Number Portability) в lifecell або зареєстрували свій номер, пакети послуг коштують до 40% дешевше.
  • Послуга «Плюс» – це можливість збільшити наповнення пакета послуг. Вона доступна для шести тарифних планів нової лінійки.

Як ми писали раніше, Lifecell подвоїв кількість послуг в своїх тарифах. Починаючи з 28 травня, і по саме 31 серпня ви зможете отримати новий акційний пакет послуг на всі вихідні, за умови, що вчасно оплатите свій основний пакет. Таким чином, в будні дні буде витрачатися один пакет, а у вихідні – інший.

Для того, щоб замовити собі акцію «200% літа» від Lifecell, вам потрібно ввести просту команду * 700 #. Щоб перевірити залишок акційних послуг, наберіть * 191 #. Беруть участь в акції всі без винятку тарифні плани контракту і передоплати. Діє акція всюди, крім тимчасово непідконтрольних українському уряду територій. Вихідними вважаються суботи та неділі в період дії акційної пропозиції, а також державні свята, такі як 24.08.2020.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Киевстар подарил три миллиона гигабайт интернета своим абонентам

В минуле

Lifecell запустил доступные безлимитные тарифы

В майбутнє

Також буде цікаво