Vodafone запустив найкращий тариф за 3 гривні в день

Зараз на головній

Оператор Vodafone продовжує радувати всіх нас своїми дешевими тарифними планами, на яких давно вже зробив собі ім’я. Говоримо «Водафон», маємо на увазі «найнижча абонентська плата на ринку». Саме це і дозволяє оператору вже багато років триматися практично нарівні з такою величезною корпорацією, як «Київстар», і залишати на третьому місці Lifecell. Нещодавно Vodafone запустив найкращий тарифний план, який дозволяє отримати величезну кількість послуг всього за три гривні в день – це навіть вигідніше, ніж користуватися різними «соціальними» тарифами, в яких ви хоч і платите мало, але і не отримуєте ніяких послуг і преференцій.


Анатомія кращого тарифного плану

Відмінний тарифний план від Vodafone дозволить вам отримувати двадцять гігабайтів високошвидкісного 3G \ 4G-інтернету в залежності від того, яка мережа останнього покоління доступна в тому місці, де ви знаходитесь. Також в нього входить пакет в сімсот хвилин дзвінків на номери всіх українських операторів, включаючи, до речі, і телефони стаціонарного зв’язку. Тарифний план включає в себе також і послугу Vodafone Video Pass, що дозволяє без витрат трафіку дивитися такі найпопулярніші відеосервіси, як Megogo, Netflix і, звичайно ж, YouTube. До речі, зараз діє акція, яка дозволяє всім, у кого є Vodafone Video Pass, отримати чотири місяці безкоштовного користування YouTube Premium з усіма його перевагами, такими, як можливість прослуховувати аудіо та відео в режимі очікування з вимкненим екраном або під час роботи з іншими додатками . Детально цю послугу ми розписали в наших попередніх статтях.

Vodafone

Тарифний план, про який йде мова, носить назву Vodafone SuperNet Turbo. Абонентська плата в ньому становить сто гривень за календарний місяць, або три гривні і тридцять копійок в день. На території деяких регіонів нашої країни діють спеціальні умови даного тарифного плану, ознайомитися зі списком цих регіонів і умовами можна на офіційному сайті мобільного оператора, вірніше, на сторінці, присвяченій даному тарифу.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,088Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Сотовый оператор Vodafone запустил новую услугу, о которой мечтали многие украинцы

Оператор мобильной связи компания "Vodafone Украина" запустил новую услугу, о которой мечтали многие украинцы — по крайней мере тем,...

Більше схожих статей