lifecell

Lifecell запустив безлімітний інтернет за 4 гривні на день

Lifecell недавно запустив нову лінійку відмінних тарифних планів, які підійдуть будь-якому користувачеві послуг оператора – як новим, так і тим, хто вже давно обзавівся сім-картою від «Лайф». Нові тарифні плани діляться на регіональні та загальноукраїнські, при цьому регіональні в основному призначені для тих областей, де традиційно послугами Lifecell користуються менше. Оператор прагне виправити даний, скажімо так, маркетинговий недолік. Це робиться за допомогою неймовірно вигідних тарифних пропозицій, наприклад, безлімітного інтернету всього за чотири гривні в день. Що ж це за тариф і в яких регіонах нашої країни до нього можна підключитися?


Новий тарифний план – його умови і зона дії

У тарифний план від Lifecell входять такі послуги, як безлімітний інтернет, який також можна безкоштовно роздавати через будь-які пристрої. Вам також надається пакет в 1500 хв на всі номери по Україні (міські, мобільні, lifecell), після використання яких надається безліміт на lifecell. Для зареєстрованих або персоніфікованих абонентів, які скористалися послугою перенесення номера, є спеціальна знижка, також десять відсотків знижки діє для студентів, які користуються послугами Lifecell Campus.

Тарифний план, про який йде мова, називається «Вільний Лайф. Регіон». Тарифна плата в ньому становить всього сто двадцять гривень за операторський місяць (двадцять вісім днів), тобто трохи більше чотирьох гривень в день. Більш ніж вигідна ціна за такі послуги! Діє тарифний план на території Чернівецької області та самого міста Чернівці, а також в деяких інших регіонах нашої країни. Їх повний список можна подивитися на сайті оператора або в наших попередніх статтях.

Нагадаємо, що недавно Lifecell запустив стаціонарний інтернет, правда, поки що тільки в одній експериментальній багатоповерхівці в Києві. Швидкість інтернету для щасливих жителів «експериментальної» багатоповерхівки складе 500 мегабіт в секунду. Діючі абоненти можуть платити по 100 гривень на місяць протягом року, інші – по сто п’ятдесят. Зауважимо, що ряд представників телеком-спільноти вже звинуватили Lifecell в демпінгу. Також оператор підписав меморандум про співпрацю з ОТТ-провайдером Megogo, який не потребує реклами, про надання телевізійного та відеоконтенту, ви можете підключити цілий ряд тарифів з сукупними послугами інтернету і телебачення за різні суми, є тарифні плани від 160 до 280 гривень на місяць . Всього можна підключити до п’яти пристроїв.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

До виходу гується смартфон з акумулятором на 10 000 мАг

В минуле

Lifecell запустил безлимитный интернет за 4 гривны в день

В майбутнє

Також буде цікаво