Бізнес та акції

ПриватБанк буде автоматично знижувати ціни при оплаті в інтернеті

Обговорення

ПриватБанк продовжує покращувати якість своїх послуг. Зокрема, він тепер буде нараховувати знижки під час онлайн-покупок, якщо ви оплачуєте карткою Visa на сайті allo.ua. Знижка для онлайн-покупок складе п’ять відсотків. Ці миттєві знижки будуть діяти аж до десятого серпня поточного року.


Як отримати моментальну знижку?

Щоб отримати вигідну знижку, вам досить просто зайти на сайт allo.ua, вибрати товар від виробника «АЛЛО» та потім розплатитися карткою Visa від ПриватБанку. Знижка в п’ять відсотків буде нарахована автоматично – з вашого рахунку спишеться вартість вже з урахуванням даної знижки. Це стало можливим завдяки угоді про співпрацю між ПриватБанком і мережею «АЛЛО». Як прокоментував дане рішення керівник департаменту розвитку фінансових сервісів і бізнесу платежів компанії АЛЛО Артем Красніков, воно є ілюстрацією нових тенденцій: зараз багато великих гравців на ринку розглядають один одного вже не як конкурентів, а як партнерів. В процесі розвитку співпраці реалізуються рішення, від яких виграють всі – як компанії, так і споживачі.

Згідно з інформацією від Євгена Васильцова, керівника напряму обслуговування торгових підприємств ПриватБанку, відсоток оплат за допомогою карт і безконтактних гаманців за перше півріччя поточного року зріс у порівнянні з минулим роком на третину. Оборот в мережі POS терміналів в торгових точках тепер становить 142 мільярди гривень, а в першому півріччі 2019 року він становив сто одинадцять. Українці стали дуже активно користуватися безготівковим розрахунком: тільки в травні поточного року 87 операцій оплати з 100 були скоєні саме по карті.

Нагадаємо, що аж до жовтня буде діяти акція від Приватбанку по виплаті кешбеку за перекази в системі іноземних переказів RIA. Організація виплатить по сто гривень тим клієнтам, які будуть використовувати її для переказів в інші держави або ж навпаки, отримувати їх з її допомогою. Зрозуміло, є невеликі додаткові умови – вам потрібно буде, по-перше, отримати або відправити міжнародний переказ RIA на карту MasterCard, яка належить Приватбанку, на суму від п’ятдесяти доларів, а також оплатити не менше трьох покупок своєю карткою. Сума покупки повинна становити не менше п’ятдесяти гривень.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Xiaomi Mi Band 5 резко подешевел в Украине

В минуле

ПриватБанк будет автоматически снижать цены при оплате в интернете

В майбутнє

Також буде цікаво