Київстар

Київстар різко збільшив кількість хвилин і гігабайт в своїх тарифах

Обговорення
Київстар

Київстар запустив відмінну акцію, яка дозволить вам, якщо ви є його абонентом, збільшити кількість хвилин і гігабайтів в тарифному плані, яким ви користуєтеся. Якщо бути точним – то вдвічі, причому без будь-яких доплат. Щось подібне є і у інших операторів, але Київстар, з урахуванням того, що у нього дуже великі пакети послуг, зробив свою версію «подвоєного пакета» набагато більш вигідною, ніж у конкурентів. Для того, щоб акція діяла, вам досить просто оплатити місячну абонентську плату за основний пакет.


Як підключити акцію?

Акція «Вдвічі більше» діє для всіх абонентів лінійки послуг Всі разом, абонентів тарифних планів передоплати і тих, хто обслуговується за договором, за винятком бізнес-абонентів, а також тих, у кого тарифний план – якийсь із цього списку: Київстар Комфорт 2018, Професіонал, Дзвінки для батьків, Інтернет для батьків, SIM для пристроїв, Smart SIM. Підключити акцію можна за допомогою системи «Мій Київстар», дзвінком на безкоштовний номер для обслуговування 222 або через комбінацію * 222 # і клавіша виклику. Для того, щоб перевірити залишок пакету послуг, ви можете також або скористатися системою «Мій Київстар», або за допомогою особливих комбінацій. Якщо ви абонент передоплати, то комбінація буде * 112 # і клавіша виклику, якщо ж ви обслуговуєтеся на підставі контракту, то * 118 # і клавіша виклику.

Київстар

Як ми писали раніше, Київстар запустив непоганий тарифний план для літніх людей, які хочуть користуватися інтернетом. Він називається «Інтернет для батьків», в нього входить цілий пакет корисних послуг, які зазвичай включають в більш дорогі тарифи. Так, в місяць користувач отримуватимуть безліміт на найпопулярніші месенджери і соціальні мережі, шість гігабайтів інтернету, безлімітні дзвінки всередині самої мережі, а також шістдесят хвилин дзвінків за кордон і на інші номери. Все це за відмінну ціну – всього сто гривень на місяць. Правда, щоб підключити його, ви повинні бути старше шістдесяти років.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Vodafone запустил новый тариф за 1 гривну в день

В минуле

Киевстар резко увеличил количество минут и гигабайт в своих тарифах

В майбутнє

Також буде цікаво