Vodafone

Vodafone запустив новий тариф за 1 гривню в день

Обговорення
Vodafone

У оператора Vodafone є багато відмінних тарифних планів, але один виділяється дешевизною навіть серед них. Це тарифний план, який дозволяє платити трохи більше однієї гривні в день, і при цьому отримувати необхідний мінімум послуг. Для тих, кому потрібно просто телефонувати, залишаючись завжди на зв’язку, а сидіти в інтернеті не обов’язково – він відмінно підійде.


Що входить в пакет послуг в новому тарифному плані?

Ціна становить трохи більше однієї гривні в день, або, якщо бути точними, тридцять п’ять гривень на місяць. Така ціна здалася б низькою навіть в напівзабуті часи до економічної кризи 2014-15 років, а зараз – так взагалі практично халява. Що абоненти будуть отримувати за дані гроші?

  • Безлімітні розмови всередині мережі – класична «фішка» майже всіх тарифних планів.
  • Сто хвилин на дзвінки по Україні: на номери інших українських операторів, а також стаціонарні.
  • Гігабайт високошвидкісного інтернету
  • Можливість підключити акцію «YouTube без перерви».

Тарифний план називається Vodafone 4G Smart XS. Підключитися до нього можна, якщо ви отримали відповідне СМС-повідомлення. Відзначимо, що запустили його досить давно, але нещодавно переглянули умови. Зокрема, трохи зросла місячна плата, але зате і умови стали трохи кращими – зокрема, тепер можна підключити акцію для безлімітного перегляду Ютубу, а отже, тариф тепер може зацікавити не тільки пенсіонерів та тих, хто інтернетом на смартфоні не користується.

Vodafone

Для тих же, кому потрібно багато інтернету, а ціна не так важлива, підійдуть інші тарифні плани оператора, наприклад, нещодавно запущений Vodafone SuperNet Unlim. Розмір абонентської плати в ньому становить двісті тридцять гривень на місяць, але за це ви отримуєте, крім основного і досить великого пакета послуг, також і безлімітний інтернет. У разі, якщо такий величезний пакет послуг, незважаючи ні на що, закінчиться, можна самостійно підключити новий. Діє він по всій території нашої країни.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Lifecell запустил лучшие тарифы в Украине

В минуле

Vodafone запустил новый тариф за 1 гривну в день

В майбутнє

Також буде цікаво