Київстар обрушив ціну на свою популярну послугу

Зараз на головній

Київстар і Vodafone – вже не просто оператори мобільного зв’язку, це справжні медійні корпорації, які надають в тому числі, наприклад, і послуги телебачення. Саме на цю популярну послугу оператор Київстар недавно обрушив ціни. Тепер ви можете дивитися телебачення з будь-якого пристрою за набагато нижчу вартість, ніж раніше. Погодьтеся, це відмінна пропозиція з урахуванням того, що багато хто зараз сидять десь на дачі, перечікуючи літню спеку далеко від великих міст і копаючись на грядках. Що ж, давайте детально розглянемо, що ж це за акція і в чому конкретно вигода, яку отримують звичайні люди від того, що її підключать.


Підключайте Київстар ТВ за зниженою ціною

Переваги Київстар ТВ очевидні. Так, наприклад, ви отримуєте можливість підключити одночасно до одного аккаунту до п’яти пристроїв одночасно, це можуть бути смартфон, планшет, Smart TV, тюнер або ПК з запущеним офіційним сайтом для перегляду телепередач онлайн. Ви можете переглядати не тільки телепередачі, але і відеобібліотеку – вона містить величезну кількість контенту, більше семи тисяч як старих, класичних, так і нових серіалів і фільмів. Суть же акції полягає в тому, що при підключенні послуги ви отримуєте знижку на абонплату – 50%. Платити вдвічі менше за той же пакет послуг ви будете цілих три місяці.

Нагадаємо, що Київстар недавно запустив неймовірно вигідний тарифний план для інтернету і дзвінків. В рамках даного тарифного плану ви отримуєте повністю безлімітний домашній і мобільний інтернет всюди, де є доступ до мережі. При покупці пакета ви отримуєте дві сім-карти – одну для мобільного телефону, іншу для роутера. Для мобільного телефону ви також отримуєте повний безліміт на розмови в мережі Київстар по Україні, 180 хвилин для дзвінків на номери інших українських операторів і за кордон. Називається він «Все разом 4G».

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,783Фанитак
503Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей