lifecell

Lifecell запустив кращий тариф в Україні

Обговорення
lifecell

Мобільний оператор Lifecell може похвалитися цілою низкою відмінних тарифних планів, які претендують на звання кращих в Україні. Ми розповімо вам про один з таких тарифів, а далі ви вже самі можете вирішити, чи варто до нього підключатися. Відзначимо, що Lifecell не дарма вважається одним з найдешевших мобільних операторів: він бере не тільки дешевизною, але і відмінною якістю роботи своєї мережі, з яким у інших компаній часто виникають проблеми.


Деталі тарифного плану: що ви будете отримувати

Тарифний план від Lifecell, про який йде мова, призначений в рівній мірі і для інтернету, і для дзвінків. Ви будете отримувати п’ятсот хвилин для розмов з усіма українськими номерами, в тому числі стаціонарними – зауважимо, що хоча звичайні люди вже практично не користуються міськими телефонами, вони все ще стоять у всіх державних установах, так що це дуже корисна функція. Дзвінки всередині мережі Lifecell традиційно безлімітні, як і в більшості інших тарифних планів. Що стосується інтернету, то в рамках пакету послуг, надається п’ятнадцять гігабайт високошвидкісного трафіку. При цьому залишаються повністю безлімітними Facebook (і його окремий месенджер), Твіттер і Інстаграм. Зауважимо, що для правильної ідентифікації трафіку, який йде через них, бажано вчасно відключати VPN.

Саме можливість практично безмежного спілкування при наявності чудових тарифів робить даний пакет послуг настільки привабливим. Називається він «Жара Go Plus», розмір щомісячної абонентської плати в ньому становить сімдесят гривень, що безпрецедентно мало для аналогічних тарифів. Для того, щоб підключити даний тарифний план, придбайте картку «Універсальна» або ж відразу сім-карту з «вшитим» тарифним планом. Зверніться в сервісні центри Lifecell, які є в будь-якому українському місті, щоб отримати консультацію, наприклад, дізнатися, чи дійсно ця пропозиція для вашого регіону.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Полный безлимит от Vodafone за 50 гривен в месяц

В минуле

Lifecell запустил лучший тариф в Украине

В майбутнє

Також буде цікаво