Київстар

Київстар запустив послугу про яку просили українці

Обговорення
Київстар

Компанія «Київстар» дозволила вибирати гарні номери телефонів онлайн – про цю послугу багато просили вже давно. Вибрати собі номер ви можете за будь-якими параметрами – як то кажуть, «будь-який каприз за ваші гроші». Наприклад, вам може захотітися, щоб ваш номер був схожим на такий у вашої сімки від іншого мобільного оператора. Можна також зашифрувати якусь важливу для вас дату, якесь слово, змінити чотири останні цифри, нарешті, просто вибрати гарний набір чисел.


Гарний номер: скільки він коштує?

З деталями замовлення послуги можна ознайомитися на офіційному сайті мобільного оператора. Приблизний прейскурант на гарні номери виглядає так:

  • Комбінація чисел на ваш розсуд, крім «ідеальних» і «золотих» (про них див. Нижче) обійдеться в 300 гривень.
  • Дзеркальні або повторювані комбінації вже дорожче – 400 гривень.
  • Ще дорожче – дві тисячі гривень – коштують комбінації трьох і більше чисел в порядку зростання або зменшення, а також номери, що складаються з 2-3 мінливих цифр.
  • Чотири цифри підряд (так званий «ідеальний номер») – 3000 гривень.
  • Нарешті, «золоті номери» (п’ять і більше чисел поспіль) – 15 000 гривень і більше.

Визначившись з тим, який номер ви собі хочете, починайте оформлення. Введіть потрібну комбінацію цифр. Оформіть заявку: для цього знадобляться контактні і паспортні дані, а також місто, в якому ви живете. Після цього потрібно буде вказати бажаний спосіб оплати і доставки, а також підтвердити СМС-кою виконання замовлення. Готово – від вас залишилося лише дочекатися отримання потрібного номера найближчим часом!

Відзначимо, що у інших операторів також є послуга «красивих номерів», при тому, що у «Київстар» вони найдешевші. Деякі гарні номери від Vodafone обійдуться вам більш ніж в мільйон гривень, і це не жарт: про номери для мільйонерів ми вже писали в одній з наших старих статей. Можете вивчити наш матеріал приблизно місячної давності і жахнутися самостійно. Втім, можливо, і у «Київстар» є «мегаплатинові» номера, але інформації про них поки що немає.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Vodafone запустил лучший доступный тариф из всех

В минуле

Киевстар запустил услугу о которой просили украинцы

В майбутнє

Також буде цікаво