Vodafone

Vodafone запустив кращий доступний тариф з усіх

Обговорення
vodafone

Мобільний оператор Vodafone знову вражає українських абонентів своїми дешевими тарифами. На цей раз він розширив лінійку тарифних планів, які призначені для високошвидкісного інтернету, і містять значний пакет гігабайтів. Давайте ж подивимося, які умови пропонує один з найстаріших і найпопулярніших українських мобільних операторів, і скільки ж доведеться за них платити. Адже саме по співвідношенню ціни і кількості пропонованих за неї послуг ми оцінюємо тарифні плани, і визначаємося, чи варті вони своїх грошей, які за них платять абоненти. Чи справді цей тариф кращий серед доступних? Скоро з’ясуємо!


Вже не «соціальний», ще не «все включено»: які умови пропонує новий тарифний план

У новому дешевому тарифному плані від Vodafone ви будете отримувати дев’ять гігабайт високошвидкісного 4G\3G інтернету (в залежності від того, наскільки добре «ловить» зв’язок), повністю безлімітні дзвінки всередині мережі мобільного оператора, а також триста хвилин на інші українські номери. Також в пакет за замовчуванням входить послуга Vodafone Video Pass, в рамках якої ви будете отримувати безліміт на користування такими популярними відеосервісами, як YouTube, Megogo і Netflix. Відзначимо, що в даний момент діє спеціальна акція, в рамках якої надається повністю безкоштовна послуга YouTube Premium терміном на чотири місяці. Детальніше про цю акцію ми писали в наших попередніх статтях.

Vodafone

Тарифний план називається 4G Smart M, місячна абонентська плата в ньому становить сто десять гривень. Це означає, що він відноситься до тарифів середньої цінової категорії: це вже не «соціальний» тариф, в якому за невелику плату надається необхідний мінімум послуг, але і не один з тих, в яких ви отримуєте максимум послуг за досить високу вартість. Відзначимо, що просто так підключитися до даного тарифу не можна: ви повинні отримати спеціальне запрошення через SMS-розсилку. Після зміни тарифного плану будь-яким зручним вам способом переконайтеся, що у вас на рахунку є 110 гривень, і наберіть * 101 * 444 # і клавіша виклику. Коли вам прийде сповіщення, що місячний пакет послуг підключено, вимкніть і знову ввімкніть ваш телефон.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Redmi 9A показали у всіх можливих варіантах

В минуле

Vodafone запустил лучший доступный тариф из всех

В майбутнє

Також буде цікаво