lifecell

Lifecell запустив безлімітний тариф за 2 гривні в день

Обговорення
Lifecell

Кожен поважаючий себе оператор великої трійки має в своєму портфоліо кілька корисних тарифних планів, які пропонують оптимальну кількість послуг за порівняно невелику плату. Таким чином вони привертають небагатих абонентів, а також людей, які зовсім не горять бажанням платити занадто багато за послуги, які їм будуть не потрібні. Але Lifecell зі своїм безлімітним тарифом за дві гривні в день тут поза конкуренцією.


Які безліміти входять в тарифний план від Lifecell?

В цілому, тариф від Лайф нагадує водафонівські з їхніми Pass-послугами, які аналогічним способом забезпечують безліміт на Інстаграм, відео-сервіси і месенджери. Але віддати за них доведеться досить круглу суму – більше ста гривень, якщо підключати їх все, а до того ж, потрібно буде і платити абонплату за базовий тарифний план. Тут же ви платите всього шістдесят гривень, або дві гривні в день. Які ж безліміти ви отримуєте в рамках даного тарифу?

Перший – на всі дзвінки всередині мережі Lifecell. Це вже стандартне правило для будь-якого поважаючого себе оператора, але, благо, «плюшки» даною опцією не вичерпуються. Другий – на головні відеосервіси. Ви можете дивитися абсолютно все, що вам цікаво, хоч добу безперервно, на таких ресурсах, як Ютуб, 1 + 1 Video, Megogo, OLL TV, Divan TV. За статистикою, саме такі сайти найчастіше забирають найбільшу кількість трафіку (торрент-трекери не береться до уваги). Інстаграм, Твіттер, Фейсбук – найпопулярніші в Україні соціальні мережі. Третій безліміт поширюється в першу чергу на них. Telegram, WhatsApp, Viber, Скайп, включаючи відеозв’язок – четвертий безліміт в цьому тарифі від Lifecell.

Lifecell

Тарифний план від Lifecell називається «Чотири безліміти». Перейти на нього можна за допомогою команди * 141 * 4 #. На рахунку вам потрібно мати шістдесят гривень, щоб мати можливість оплатити перший місяць. Ті абоненти, які вже підключили послугу «150 бонусів», можуть оплатити перехід з бонусних балів. У тому випадку, якщо у вас ще немає сім-карти «Лайфа», ви можете придбати її в будь-якому магазині оператора.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Смартфони Redmi почнуть отримувати MIUI 12 вже сьогодні

В минуле

Lifecell запустил безлимитный тариф за 2 гривны в день

В майбутнє

Також буде цікаво