Інші оператори

Новий стільниковий оператор запустив тариф, у якого немає аналогів в Україні

Новый оператор

Віртуальний мобільний оператор Lycamobile з’явився на українському мобільному ринку три роки тому, що зовсім мало в порівнянні з операторами «великої трійки». Оскільки оператору необхідно конкурувати з гігантами, які  давно поділили ринок нашої країни між собою, він повинен привертати до себе якомога більше клієнтів. А що для цього підходить найкраще, якщо не дешеві тарифні плани?


Що пропонує новий мобільний оператор?

Lycamobile може дозволити собі різко знижувати ціни на послуги в зв’язку з тим, що є віртуальним оператором, тобто не тримає величезної кількості магазинів і армій промоутерів, продавців-консультантів і інших менеджерів. На підтримку інфраструктури та зарплати співробітникам в тому числі і витрачається прибуток оператора, джерелом якої є абоненти.

Всього у Lycamobile на даний момент є три тарифні плани. Один з них, який є найбільш оптимальним для звичайних людей, містить чотири гігабайти мобільного інтернету, а також двісті хвилин дзвінків на номери всіх українських операторів, включаючи стаціонарний зв’язок. Відзначимо, що дзвінки всередині мережі самого Lycamobile повністю безлімітні і безкоштовні, а на закордонні номери віртуального оператора надається тридцять хвилин дзвінків. Також в пакет входить тридцять СМС-повідомлень на інші номери, і знову ж таки, безлімітні СМС-ки всередині самої мережі.

Тарифний план, про який йде мова, називається “Все в одному XS”. В рамках даного тарифу ви будете платити 50 гривень на місяць, що менше, ніж у «соціальних» тарифних планах великих операторів. При цьому послуг в «соціальних» тарифах «великої трійки» значно менше. Для того, щоб підключитися до даного тарифу, замовте картку оператора на його офіційному сайті. Там же ви можете ознайомитися і з іншими тарифними планами, що містять більшу кількість інтернету і дзвінків за більшу ціну, яка, тим не менш, все одно нижче, ніж у великих операторів.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Sony PlayStation 4 можно получить бесплатно ограниченное время

В минуле

Новый сотовый оператор запустил тариф, у которого нет аналогов в Украине

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle