Vodafone

20 Гб інтернету і 700 хвилин дзвінків: новий тариф від Vodafone за 3 гривні в день

Обговорення
Vodafone

За що майже двадцять мільйонів українців люблять мобільного оператора Vodafone? Багато в чому – за те, він забезпечує досить дешеві тарифні плани при високій якості послуг. Як правило, в рамках даних пропозицій можна отримати що завгодно, в тому числі мобільний інтернет і голосові дзвінки, а також СМС-повідомлення. Нещодавно Водафон запустив, або, вірніше, оновив один з найпопулярніших тарифних планів, завдяки чому безліч абонентів тепер можуть насолодитися найкращими умовами за порівняно невелику суму. Давайте ж подивимося, чим же так привабливий оновлений тарифний план, і чи дійсно він кращий, ніж ті, які пропонують інші мобільні оператори. Кому він найкраще підійде? Зараз ми вам все розповімо!


Оновлені умови тарифу: все включено?

Один з головних критеріїв при оцінці будь-якого тарифного плану – це співвідношення «ціна\якість»: скільки послуг ви отримуєте, заплативши певну абонентську плату за той же місяць. З цим в новому тарифному плані все більш ніж гаразд. Ви будете отримувати двадцять гігабайтів високошвидкісного інтернету в місяць. Що стосується голосового зв’язку, то для нього надається сімсот хвилин для дзвінків на будь-які номери, включаючи стаціонарні, тобто можна спокійно дзвонити в різні держустанови або старим родичам, які не користуються мобільним телефоном. При бажанні ці сімсот хвилин можна обміняти на повний безліміт дзвінків на Vodafone і триста хвилин на інших операторів, включаючи, знову ж таки, міські.

Тарифний план, в якому пропонуються такі вигідні умови, називається «Vodafone SuperNet Turbo». Розмір абонентської плати в ньому становить всього нічого – якихось сто гривень на місяць, тобто він не набагато дорожчий за доступні «соціальні» тарифні плани, де ви за 60-70 гривень будете отримувати тільки необхідний мінімум. Підключити даний тариф можна буде на всій території нашої країни. Також в рамках тарифного плану доступна за невелику плату послуга Video Pass, і ми нагадуємо, що зараз в неї входить подарунок – чотири місяці користування YouTube Premium повністю безкоштовно. Про це ми писали в наших попередніх статтях.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Дані декількох мільйонів користувачів Telegram витекли в мережу

В минуле

20 Гб интернета и 700 минут звонков: новый тариф от Vodafone за 3 гривны в день

В майбутнє

Також буде цікаво