Vodafone

Vodafone ввів нову послугу, від якої в захваті всі українці

Обговорення
Vodafone

Навесні, під час вимушеної самоізоляції, українці розважалися, як могли – благо, до честі мобільних операторів, вони забезпечили для цього всі можливості. Наприклад, безліміт на відвідування різних освітніх і розважальних сервісів. Зараз ця акція вже закінчена, люди повертаються до нормального життя, незважаючи на те, що епідемія COVID-19 ще далека від завершення. Щоб українці не так турбувалися через закінчення терміну дії корисних послуг, Vodafone спільно з самим Google запровадив нову послугу, або, вірніше, акцію.


Чотири місяці без докучливих обмежень

Прекрасним подарунком до завершення карантину стане акція, яку запустив один з найпопулярніших українських операторів мобільного зв’язку спільно з відомою компанією Google. В її рамках абоненти Vodafone отримають можливість повністю нетарифікованого доступу до перегляду контенту на YouTube, але не тільки. «YouTube без перерв», як називається акція, пропонує набагато більш унікальний подарунок для українців. Це – чотири місяці повністю безкоштовної підписки YouTube Premium, тобто можливості дивитися все відео на Ютубі без реклами, а також прослуховувати музику в згорнутому режимі, і не тільки. Якщо у вас підключена популярна послуга від Vodafone Video PASS, яка, нагадаємо, пропонує безлімітний доступ до ютуба, Нетфліксу і Мегого, то акція «YouTube без перерви» підключиться автоматично.

Підключити акцію «YouTube без перерви» можна з 1 червня по 30 вересня. При цьому діяти вона в будь-якому випадку буде чотири місяці після підключення. Після закінчення даного терміну вам надішлють СМС-повідомлення, в якому буде вказано, що в подальшому плата за користування YouTube Premium і послугу Video PASS буде стягуватися відповідно до звичайних умов тарифних планів.

Експерти нагадують, що для того, щоб трафік, що йде через відеосервіси, коректно ідентифікувався, краще не користуватися сервісами VPN або хоча б відключати їх на час перегляду. Також переглядати контент бажано через офіційні додатки, скачати які можна через той же PlayMarket або AppStore, або за допомогою прямих посилань. З детальними умовами Vodafone Video PASS можна ознайомитися на офіційному сайті мобільного оператора.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

PlayStation 4 можно получить бесплатно в течение июня

В минуле

Vodafone ввел новую услугу, от которой без ума все украинцы

В майбутнє

Також буде цікаво