Vodafone

Vodafone запустив найкращий тариф за 3 гривні в день

Обговорення

Відомо, що серед усієї «великої трійки» саме оператор Vodafone прославився своїми досить дешевими тарифними планами з вигідними умовами. Він безперервно працює над поліпшенням своїх послуг, випускаючи все нові і нові тарифи. Нещодавно другий за кількістю користувачів оператор мобільного зв’язку в нашій країні випустив один з кращих тарифних планів, в рамках якого ви зможете платити за все три гривні в день, при цьому отримуючи величезний пакет інтернету високої швидкості.


Умови нового тарифного плану: що найбільше сподобається українцям

Один з головних критеріїв, за якими українці зазвичай вибирають тарифний план для себе – це інтернет. У новий тариф від Vodafone входить двадцять гігабайт високошвидкісного 3G\4G-інтернету (в залежності від того, наскільки добре ловить мережу там, де ви знаходитесь). Любителів відео, безсумнівно, порадує послуга Vodafone Video Pass, в рамках якої ви зможете переглядати Ютуб, Нетфлікс і Мегого без будь-яких обмежень і без урахування трафіку. Відзначимо, що в цю послугу не входить реклама, тож користуйтеся блокувальником реклами, а також переглядайте контент тільки через офіційні додатки без використання VPN-сервісів. Доречі, можливо, вас порадує той факт, що зараз Vodafone запустив акцію, в рамках якої ви отримуєте безкоштовний доступ до YouTube Premium на цілих чотири місяці остільки, оскільки користуєтеся тієї самої послугою Vodafone Video Pass.

Також в рамках нового тарифного плану ви будете отримувати сімсот хвилин дзвінків на всі мережі України, включаючи номери стаціонарного зв’язку. За бажанням можна обміняти ці сімсот дзвінків по всій території країни на безліміт в мережі Vodafone і триста хвилин дзвінків на інших операторів.

Йдеться, безумовно, про новий тарифний план Vodafone SuperNet Turbo. Вартість складає сто гривень на місяць, або трохи більше трьох гривень в день. Щоб підключити його, вам буде потрібно всього-навсього придбати нову сім-карту, або ж звернутися в службу роботи з клієнтами.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Стало известно, когда Украину покроют скоростным интернетом

В минуле

Vodafone запустил лучший тариф за 3 гривны в день

В майбутнє

Також буде цікаво