Київстар

Абонентів Київстар чекають зміни – компанія змінила керівництво

Обговорення
Київстар

У компанії «Київстар» недавно змінилося керівництво. Які зміни чекають абонентів, і чи будуть вони взагалі, поки не зовсім зрозуміло, але це вже далеко не перша зміна в управлінні мобільного оператора. Одинадцятого червня Наглядова рада “Київстар” призначив головою наглядової ради компанії со-головного виконавчого директора групи VEON Серджіо Херреро Ногуера. Про це повідомляється в спеціальній заяві від Київстару, який з’явився в системі відкритої інформації НКЦБФР.


Ким є новий керівник компанії?

Серджіо Херреро Ногуера, обраний терміном на три роки, є представником емітента “Київстар”, компанії VEON Holdings B.V. Він також є спів-головним директором холдингу VEON. Зауважимо, що раніше керівні посади голови наглядової ради в Київстарі займали такі особи, як Урсула Бернс. Серджіо Херреро був обраний СЕО компанії VEON досить давно нарівні з іншою людиною – Кааном Терзіоглу. Вони розділили між собою сфери відповідальності. Так, Серджіо Херреро, який колись працював у керівництві Facebook, де займався розвитком платіжного бізнесу і комерційним партнерством, відповідає за нашу країну, а також Пакистан, Алжир і Бангладеш. У свою чергу, Каан Терзіоглу займається в компанії Veon іншими країнами колишнього СРСР: Російською Федерацією, Грузією, Казахстаном, Киргизстаном і Узбекистаном. Раніше Терзіоглу працював на керівних посадах в турецькій компанії Turkcell, яка володіє, в числі іншого, контрольним пакетом акцій українського оператора мобільного зв’язку Lifecell.

Київстар

Призначення Херреро на роль голови наглядової ради «Київстар» з урахуванням даної ситуації було досить логічною і очікуваною подією. При цьому сам по собі найбільший в Україні мобільний оператор безпосередньо як і раніше належить російському мільярдерові Олександру Комарову. Він також є власником іншого мобільного оператора, а саме «Beeline Казахстан». Коли ми писали про цю людину в одній з наших старих статей, ми цікавилися, як він збирається керувати своїм бізнесом в умовах, коли за одну його компанію відповідає один СЕО, а за іншу – інший. Проте він, очевидно, якось все-таки справляється. Будь-яких змін очікувати, швидше за все, не варто – обрання було швидше за все звичайною формальністю, констатацією факту.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Названо смартфони Xiaomi в яких покращать камеру

В минуле

Абонентов Киевстар ждут перемены – компания сменила руководство

В майбутнє

Також буде цікаво