Київстар запустив тимчасову акцію з безкоштовного обміну смартфонів

Зараз на головній

Зовсім недавно в нашу країну нарешті прийшла західна мода, яка називається «трейд-ін» або просто обміном. На Заході і в інших цивілізованих країнах майже ніхто ніколи не зберігає вдома склади старих телефонів і іншої техніки. Їх прийнято міняти на нові з доплатою. Нещодавно такі ж акції запустили і в нашій країні деякі великі фірми. У їхньому числі – Київстар, який дозволяє безкоштовно здати старий смартфон і отримати щось більш нове.


Як правильно зробити обмін?

Щоб ваш телефон можна було здати і обміняти на більш новий, він не повинен бути старше шести років, а також залишатися повністю робочим. Відвідайте офіційний сайт «Київстару». Виберіть модель свого старого телефону зі спеціального списку, а потім вкажіть телефон, який ви хочете собі. Сайт покаже вам приблизну оцінку. Так, якщо ваш старий телефон оцінений приблизно в п’ять тисяч, а новий – в вісім, то доплатити вам залишиться всього три тисячі гривень. Це попередня ціна, яка може бути переглянута. Остаточну вам скаже тільки фахівець

OLED

Для того, щоб все-таки зробити трейд-ін, вам потрібно відвідати ліцензований магазин Київстар. Візьміть з собою паспорт, ідентифікаційний код, а також ваш старий смартфон. Якщо ви хочете, щоб він був оцінений як можна вище при обміні, не забудьте також аксесуари і комплектуючі – навушники, зарядний пристрій, коробку.

В самому магазині вам потрібно буде пройти процедуру оцінки телефону. Спеціаліст оцінить його і назве точну вартість. Поки це відбувається, можете вибрати собі новий апарат. Після того, як буде підрахована різниця у вартості, потрібно підписати договір обміну – саме для цього потрібні документи. Різницю ви можете заплатити відразу, або ж оформити в кредит.

Всі смартфони, які Київстар пропонує в рамках акції, підтримують інтернет четвертого покоління і готові до того, щоб перейти на 5G. Всі вони ліцензійні і на них є гарантія.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,083Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Колектори назвали тип боржників, з якими вони бояться працювати

Представник колекторської компанії, який захотів залишитися анонімним, заявив, що існує вид боржників, з якими бояться працювати навіть досвідчені «вибивателі...

Більше схожих статей