Vodafone

Vodafone зробив відео-контент безлімітним за 50 гривень на місяць

Обговорення
Vodafone

Не всі знають, що у компанії Vodafone є кілька так званих Pass-послуг, які надають абонентам оператора можливість отримати повністю безлімітний доступ до одного з видів трафіку. Зокрема, можна підключити собі Video Pass, в рамках якого ви всього за п’ятдесят гривень на місяць отримуєте повністю безлімітний доступ до Megogo, Netflix і YouTube. Це дуже зручно, якщо врахувати той факт, що дуже багато користувачів мобільного інтернету саме на відео витрачають левову частку свого трафіку.


Безліміт на відео-контент: як його підключити?

Послуга Video Pass діє протягом тридцяти днів з моменту підключення. Для того, щоб підключити її, введіть просту комбінацію символів *313*1# і клавіша виклику, попередньо переконавшись, що у вас на рахунку є необхідна сума в п’ятдесят гривень. Також слід зауважити, що ви не можете підключити цю послугу в тому випадку, якщо вже користуєтеся безлімітним мобільним інтернетом в рамках таких тарифів, як лінійка Unlim. Погодьтеся, в умовах повністю безлімітного сервісу немає особливого сенсу окремо виділяти безліміт на якісь сайти. Також у деяких тарифних планах Video Pass входить за замовчуванням до складу пакета послуг.

Щоб послуга Vodafone Video Pass працювала правильно і не приносила неприємних несподіванок, запам’ятайте – для перегляду відео на відповідних сервісах необхідно користуватися офіційними додатками або ж прямим посиланням. Також експерти радять відключати VPN, їли ви їм користуєтеся, тому що з включеним проксі система може неправильно ідентифікувати трафік і розрахувати його за стандартними тарифами. У послугу не входять і різні супутні речі, такі як RSS-розсилки, стримінгові сервіси, подкасти, а також реклама, яка іноді показується навіть в офіційних програмах. Користуйтеся блокувальником реклами. Для отримання якомога повнішої інформації про те, що входить і не входить в послугу, подивіться її сторінку на офіційному ресурсі оператора. До речі, зараз компанія Vodafone проводить безпрецедентну за щедрістю акцію, а саме – всі люди, які зараз підключать послугу Vodafone Pass, отримають чотири місяці YouTube Premium в подарунок.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Lifecell выступил за снижение тарифов, Киевстар – против

В минуле

Vodafone сделал видео-контент безлимитным за 50 гривен в месяц

В майбутнє

Також буде цікаво