Vodafone

Vodafone пропонує 1500 хвилин дзвінків за 25 гривень на місяць

Обговорення
Vodafone

Оператор Vodafone відомий завдяки своїм досить дешевим тарифним планам, а також – вигідним пропозиційям. Одна з таких була відома користувачам послуг мобільного оператора вже досить давно, але недавно  умови цієї послуги були дещо змінені. Ви як і раніше можете самостійно вирішити, що вам більше потрібно – або спеціальні пакети послуг, включаючи безліміт на розмови всередині мережі, або ж спеціальний пакет для дзвінків на будь-яких операторів. З невеликою доплатою у 25 гривень на місяць ви можете обміняти одне на інше – в цьому і полягає суть послуги «Більше розмов». Давайте ж подивимося на ті послуги, які ви отримуєте в її рамках.


Послуга «Більше розмов»: як її отримати

Тарифні плани, в яких ви можете замовити цю послугу, діляться на дві групи. Перша – та, в якій ви отримаєте сімсот хвилин дзвінків на інших операторів, друга – півтори тисячі. Пропонуємо подивитися більш детально. Ви можете обміняти на сімсот хвилин розмов з абонентами будь-яких операторів спеціальні пакети послуг в наступних тарифних планах:

  • Family Plus – ви міняєте безліміт на Vodafone і шістдесят хвилин на дзвінки іншим операторам.
  • Family зі спеціальними умовами – безліміт на номери оператора, 150 хвилин на інші номери, 30 хвилин за кордон.
  • Turbo – безліміт на внутрішні розмови і триста хвилин дзвінків на інших операторів.
  • SuperNet Start – безліміт в мережі, вісімдесят хвилин на інших операторів, тридцять хвилин за кордон.

В рамках же тарифних планів SuperNet Pro і Unlim ви можете обміняти пакет дзвінків з них на півтори тисячі дзвінків по Україні на номери будь-яких операторів. Вартість такого обміну в будь-якому випадку складе двадцять п’ять гривень на місяць.

Управління послугою «Безліч розмов» дуже просте. Обмін хвилин здійснюється за допомогою USSD-команди *715# і клавіші виклику. Перевірка стану тарифу – *101*4#. Нарешті, щоб відключити послугу, введіть *715*0#. Ви можете підключити послугу в даних шести тарифних планах в будь-який момент, так само як і відмовитися від неї – теж.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Киевстар запустил отличный тариф за 75 гривен в месяц

В минуле

Vodafone предлагает 1500 минут звонков за 25 гривен на месяц

В майбутнє

Також буде цікаво