Київстар

Київстар тимчасово запустив безкоштовний обмін смартфонів

Багато людей хочуть придбати нову техніку, на яку не завжди вистачає грошей, але при цьому не хочуть влазити в кредити. На щастя, є альтернативні варіанти. Наприклад, обмін, або, як його називають в Європі, “trade-in”. Він дозволяє обміняти стару техніку на нову з доплатою. Київстар запустив такий обмін для смартфонів одним з перших в нашій країні. Більше не потрібно думати, куди подіти старі телефони, які лежать без застосування у вас дома!

Міняємо телефони правильно

Є кілька простих вимог, яким повинен задовольняти телефон, якщо ви хочете успішно обміняти його на більш новий. Ось вони:

  • Вік телефону не повинен перевищувати шести років.
  • Пристрій повинен бути повністю робочим.
  • На екрані і корпусі не повинно бути ніяких пошкоджень.
  • Обміну підлягають тільки ліцензійні смартфони, а не дешеві копії. Часом саме з цим пунктом вимог виникають найбільші проблеми: не завжди навіть в ліцензованих магазинах продаються такі смартфони.

Після того, як ви переконаєтеся, що ваш старий телефон задовольняє даним умовам, відвідайте відповідний розділ «трейд-ін» на офіційному сайті Київстар. Там ви можете підрахувати, скільки приблизно коштує ваш старий телефон, і скільки – новий. Наприклад, якщо старий телефон буде оцінений в дві тисячі, а новий – в чотири, то ви можете обміняти старий на новий з доплатою в дві тисячі. Зверніть увагу, що це тільки попередня оцінка.

Для того, щоб отримати остаточну оцінку, відвідайте магазин «Київстар». Вам знадобляться паспорт і ідентифікаційний код, щоб підписати необхідний договір обміну. Спеціаліст по роботі з клієнтами оцінить ваш телефон, виходячи з його стану: віку, наявності незначних пошкоджень, і так далі. Ви можете принести всі необхідні комплектуючі, включаючи навушники, зарядний пристрій і коробку – це значно підвищить вартість нового смартфона. Після підписання договору та внесення відсутньої суми ви можете забрати свій новий телефон. Зауважимо, що решту суми можна, наприклад, оформити в розстрочку.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button