Як безкоштовно отримати 3 місяці безлімітного інтернету від Київстар

Зараз на головній

Минають останні дні, коли ще діє одна з найтриваліших і щедрих акцій від Київстар. Полягає вона в тому, що ви можете придбати будь-який з акційних смартфонів в одному з сертифікованих магазинів, і отримати в якості подарунка безкоштовно безлімітний швидкісний 3G-інтернет. Вона діє на всій території нашої країни, і не має значення, робите ви покупку онлайн, на сайті shop.kyivstar.ua, або ж в одному із сертифікованих магазинів.


Як отримати безкоштовний мобільний інтернет: покрокова інструкція

Стартувала акція «Безлімітний інтернет для смартфонів» ще у вересні минулого року, і повинна була тривати до 31 березня. Однак у зв’язку з епідемією китайського коронавіруса COVID-19 деякий час магазини не працювали, і акцію продовжили до кінця травня. Щоб взяти участь в ній, вам необхідно придбати акційний 4G-смартфон. Дізнатися, які саме моделі смартфонів беруть участь в акції, ви можете на сайті https://shop.kyivstar.ua/unlim4g. Саме в якості подарунка за придбання сучасного смартфона з підтримкою 4G ви отримаєте безкоштовний безліміт на три місяці. У разі, якщо у вас вже є безлімітний інтернет, ви можете підключити його на будь-який інший номер «Київстар» за вашим вибором. Ви також можете придбати дешевий 3G-смартфон, але подарунок буде скромнішим – ви отримаєте тільки три гігабайти інтернету, які будуть додані до тих гігабайтам, які у вас вже є в тарифному плані.

Київстар

Акційна пропозиція оформляється в тому ж офіційному магазині Київстар, де ви купували смартфон. Якщо ж ви будете здійснювати покупку через інтернет, то акція повинна бути підключена автоматично протягом двох тижнів з моменту покупки, але не пізніше п’ятнадцятого квітня. У протилежному випадку зверніться до оператора.

Зауважимо, що магазини «Київстар» в основному вже відкрилися після карантину, і працюють майже всі. Правда, в них потрібно дотримуватися заходів соціальної дистанції, а також надягати маски. Радимо вам поспішити, поки ще є час здобути подарунок за придбання смартфона. Привітайте себе з успішним закінченням карантину!

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,083Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Колектори назвали тип боржників, з якими вони бояться працювати

Представник колекторської компанії, який захотів залишитися анонімним, заявив, що існує вид боржників, з якими бояться працювати навіть досвідчені «вибивателі...

Більше схожих статей