Vodafone

Vodafone звинуватили у продажі “повітря”

Майже відразу, як тільки з’явився нормальний швидкісний мобільний інтернет, українці почали використовувати смартфони та планшети для того, щоб роздати його на інші пристрої. Мало кому приходила в голову думка, що ця найпростіша функція, включена майже в усі сучасні пристрої, може бути платною, і що хтось буде продавати «повітря» – тобто підключення до Wi-Fi. Проте, як повідомляють користувачі Vodafone, оператор все-таки вирішив нажитися на таких речах.


Один з обурених користувачів розповів, як придбав досить дорогий стартовий пакет за 185 гривень. Він планував роздавати цей мобільний інтернет собі на смартфон і планшет, але тут на нього чекав неприємний сюрприз. Людина не підозрювала, що така проста функція може виявитися платною. Мало того, що сам пакет недешевий, і інтернет на ньому аж ніяк не безлімітний – так ще і послуги зробили платними.

Коли, активувавши свій пакет від Vodafone і отримавши інтернет, користувач спробував роздати wi-fi, то отримав наступне повідомлення від оператора: «Роздача інтернету з вашого смартфона недоступна. Хочете роздавати інтернет? Підключайте послугу “Роздача інтернету на місяць за 50 гривень / щомісяця». Виходить, що сплативши інтернет і пакет послуг, він повинен віддавати ще більше ніж чверть суми на те, щоб скористатися ним повною мірою.

Дамо слово користувачеві: «Це просто обурливо, збивати з людей гроші на такі банальні речі, та ще й під час карантину. Люди думають як виживати, як заощадити, в тому числі і на мобільному зв’язку. А тут оператор Vodafone накручує прибуток на рівному місці в найтяжчий для всіх українців час. Може вони вирішать брати гроші за з’єднання? Або введуть список безкоштовних сайтів, а трафік на інші сайти зроблять платним? Після такого нахабства під час карантину ми вже нічому не здивуємося ».

Відзначимо лише, що список безкоштовних сайтів дійсно є, і це нормальна практика. Вірніше, це ті сайти, трафік на які є повністю безлімітним, на відміну від інших, на які діє певна межа. В іншому обурення користувача, як ми вважаємо, абсолютно справедливе.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button