Київстар

Київстар перестав працювати у мільйонів абонентів

Обговорення
Київстар

Вранці 21 травня мільйони абонентів «Київстар Україна» зіткнулися із серйозними технічними неполадками. Величезна кількість користувачів найбільшого в нашій країні мобільного оператора мобільного зв’язку виявилися нездатні користуватися його послугами. Почалося все з того, що користувачі домашнього інтернету не могли скористатися доступом до всесвітньої мережі. Лиха біда початок: виявилося неможливим додзвонитися в довідковий центр оператора за номерами 466 і 800 300 460. Навіть гудків не було – просто мертва тиша в динаміці телефону.


Не працював не тільки мобільний інтернет. Проблеми були і з функціонуванням системи «Мій Київстар». Вона видавала стандартний текст «Щось пішло не так під час запиту». Не працював також і офіційний сайт найбільшого мобільного оператора – знову ж зі стандартним текстом «Сайт” Київстар “зараз на технічному обслуговуванні. Скоро ми повернемося. Спасибі за терпіння”. У соцмережах почалися скарги на погану якість зв’язку і неможливість хоч якось зв’язатися з операторами. Єдиним джерелом інформації від оператора стала його офіційна сторінка в Фейсбуці. Там повідомили без зайвих подробиць про те, що оператор зіткнувся з технічними проблемами, але вони вирішуються.

Київстар

Відповідей на питання журналістів про те, яка географія збоїв, скільки користувачів постраждало, в які терміни планується налагодити зв’язок, не було. Через деякий час компанія вийшла на зв’язок в Твіттері повідомила, що стався технічний збій в програмному забезпеченні, і зв’язок вдасться відновити до шести годин вечора.

Станом на вечір 21 травня зв’язок в цілому відновилася, проте деякі люди все ще продовжували скаржитися на проблеми. Причина збою – аварія в мережах. Зауважимо, що це вже не перший збій в роботі Київстар: раніше ми писали про масштабні проблеми зі зв’язком на території Києва, які тривали протягом години.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Vodafone уличили в продаже «воздуха»

В минуле

Киевстар перестал работать у миллионов абонентов

В майбутнє

Також буде цікаво