Київстар

Київстар тепер буде заробляти на клієнтах по-новому

Як повідомила прес-служба мобільного оператора Київстар, найбільшого постачальника послуг зв’язку в нашій країні, компанія збирається змінити бізнес-модель і заробляти на обслуговуванні клієнтів по-новому. Зокрема, буде запущено інтернет-консультування користувачів через соціальні мережі, в першу чергу Instagram. В такому онлайн-режимі ви можете отримати, зокрема, консультацію щодо вибору смартфона. Щоб скористатися такою послугою, зв’яжіться по відеозв’язку з представниками компанії.


Робота торгових точок в умовах карантину

Як стверджує Ольга Смирнова, керівник дирекції роздрібних продажів компанії «Київстар», за допомогою даних онлайн-консультацій оператор хоче домогтися кількох цілей. В першу чергу, стоїть питання консультування абонентів, які мають право на якісне обслуговування з боку фахівців по роботі з клієнтами. З іншого боку, все ще важливі питання самоізоляції, дотримання необхідних карантинних заходів та запобігання поширенню китайського коронавіруса COVID-19.

Відзначимо, що на даний час вирішується питання з приводу ослаблення карантинних заходів – якщо їх продовжувати в тому вигляді, в якому вони були введені, то не виключено, що економіка нашої країни просто завалиться. У зв’язку з цим, оператори мобільного зв’язку відкрили свої магазини. На даний момент в штатному режимі працюють майже всі магазини того ж Київстар – 424 з 487. При цьому були вжиті всі необхідні заходи безпеки, і жителі України можуть відвідувати торгові точки без будь-якої небезпеки заразитися. Інший оператор, Vodafone, також відкриває свої магазини, на даний момент працює 185 точок у всіх областях нашої країни, і будуть відкриватися інші.

Київстар

Відзначимо, що Київстар при співпраці з Міністерством охорони здоров’я України та Міністерством цифровий трансформації запустив сервіс телемедицини, який дозволяє всім бажаючим незалежно від оператора отримати консультації лікарів в режимі онлайн. Працюють понад сорок фахівців всіх основних напрямків. Функціонал сервісу постійно розширюється. На даний момент ви можете, зокрема, не тільки отримати поради з приводу проблем зі здоров’ям у вас або ваших близьких, а й, наприклад, замовити розшифровку аналізів. Ви можете спробувати новий тренд – телемедицину – в будь-який момент, це новий крок до розвитку системи охорони здоров’я, адекватної світовим стандартам.

Читайте GSMinfo в Google NewsНаші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter
Новини по темі

Back to top button