Hardnews

На всіх iPhone виявили вражаючу функцію, яку приховувала Apple

Днями мережу сколихнула новина про те, що у OnePlus 8 Pro є «рентгенівський» зір – за допомогою «фотохромної» камери смартфона «просвітили» пластик Apple TV, помилувалися на роботу Face ID в iPhone і навіть перевірили, як з його допомогою можна заглянути під одяг . Як виявилося, у iPhone теж є такий режим. По крайній мірі, теоретично.


Про відкриття повідомив розробник програмного забезпечення для пристроїв Apple Гільєрмо Рембо (Guilherme Rambo). За даними джерела, буд-який  iPhone з «чубчиком» і камерою TrueDepth для функції сканування особи Face ID здатний на «рентгенівський» режим для того, щоб зазирнути крізь пластик. Як докази він навів зроблені на iPhone X знімки телеприставки Apple TV 4K в такому режимі. 

Теоретично, такий режим є у будь-якої камери з досить потужним інфрачервоним датчиком. Рембо вдалося обійти програмні обмеження на iPhone X. Втім, побоюватися масового нашестя вуаеристів-хіпстерів з iPhone напереваги поки рано – для розблокування режиму доведеться потрудитися, в тому числі зробити джейлбрейк. 

Читайте GSMinfo в Google NewsНаші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter
Новини по темі

Back to top button