Softnews

У Viber з’явилася бажана багатьма українцями функція

Як повідомляє компанія Rakuten Viber, що відповідає за розробку і підтримку однойменного популярного месенджера, в черговому оновленні очікується ввести кілька функцій, бажаних багатьма українцями. Одна з найцікавіших – повідомлення, які видаляються автоматично. Це дуже корисна функція для підтримки секретності листування, яка вже є в деяких інших месенджерах, таких, як Telegram.


Розвиток месенджера: нові корисні функції

На даний момент месенджером Viber користується близько мільярда людей. За статистикою, в одній тільки нашй країні даний месенджер встановлений на 96% смартфонів. Тому інформація про нові функції завжди розбурхує людей і викликає в них інтерес. Що стосується збереження приватності, то функція видалення повідомлень в месенджері з’явилася вже в 2015 році. З 2016 за замовчуванням діє наскрізне шифрування для будь-яких повідомлень і дзвінків – як відео, так і голосових. У наступному році була додана функція секретних чатів з повідомленнями, які автоматично видаляються. Нарешті, зараз її вирішили ввести і в звичайних листування.

Як повідомляє Офір Еял, до ідеї ввести функцію автоматичного видалення повідомлень для звичайних листувань вони йшли довго. Основною мотивацією було зробити свій месенджер ще більш захищеним, а також захистити листування користувачів від потенційних загроз, таких, як несанкціонований доступ третіх осіб до секретного, конфіденційного листування.

Працює функція просто. Будь-який учасник особистого листування або ж групового чату, надсилаючи повідомлення, може встановити таймер для будь-якого тексту, відео, фото або ж іншого типу файлу. Таймер автоматичного знищення може бути заданий на секунди, хвилини, години, навіть дні після того, як одержувач його побачить. Відновити дане повідомлення буде неможливо ніякими методами.

Нагадаємо, що це не єдина корисна функція, яка буде додана в месенджер Rakuten Viber із введенням останніх оновлень. Так, зокрема, тепер доступна можливість проведення групових відеоконференцій до двадцяти учасників. Надалі кількість людей, які можуть взяти участь у обговоренні, буде збільшено. Ця функція дуже корисна в умовах карантину та самоізоляції, зокрема, для проведення дистанційних уроків або ж робочих нарад для співробітників, які перейшли з офісної роботи на віддалену.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button