Інші оператори

В Україну прийшов дешевий європейський віртуальний мобільний оператор

Обговорення
віртуальний оператор

У наш час майже нереально знайти людину без мобільного телефону – вони є навіть у старих бабусь і дітей. Однак далеко не всі українці вміють правильно вибирати мобільних операторів. Як правило, їх вибір зупиняється на когось з операторів «великої трійки» – Київстар, Lifecell або Vodafone. Від розмаїття їхніх тарифних планів нескладно втратити голову, але по-справжньому хороші тарифи – досить дорогі. Конкурентом цим операторам може стати  дешевий європейський віртуальний мобільний оператор, що прийшов в Україну порівняно недавно.


Оператор з найдешевшими тарифними планами

Мова, зрозуміло, йде про такий оператор, як Lycamobile. Пропонує він три основних тарифних плани по ціні, аналогічній такій в так званих «соціальних» тарифах операторів великої трійки, але послуг в них набагато більше. Ось ці три тарифні плани:

  • «Все в одному XS» – найдешевший на українському ринку мобільного зв’язку взагалі, з абонентською платою в 30 гривень на місяць. У нього входять повністю безлімітні дзвінки всередині мережі оператора, шістдесят хвилин дзвінків і тридцять СМС-повідомлень на інших операторів а також чотири гігабайти мобільного інтернету. Вартість складає всього 30 гривень в місяць – безпрецедентно низька ціна на українському ринку.
  • «Все в одному S» пропонує більш широкий набір послуг: 650 хвилин і 50 СМС на будь-які номери, 30 хвилин дзвінків за кордон, а також вісім гігабайт мобільного інтернету. Вартість такого пакету складе п’ятдесят гривень на місяць.
  • Найбільше послуг входить в тариф «Все в одному М». Ви будете отримувати вісімсот хвилин розмов, сорок хвилин дзвінків за кордон на інші мережі, сто СМС на будь-яких операторів, дванадцять гігабайт мобільного інтернету за вісімдесят гривень на місяць.

Така дешевизна досягається в першу чергу тим, що Lycamobile є віртуальним мобільним оператором, який не орендує ніяких офісних приміщень і магазинів, а замість цього працює через інтернет.

Саме ця бізнес-модель допомагає йому не витрачатися на оренду офісів, їх ремонт, а також зарплати численного штату продавців-консультантів і промоутерів. Його послуги оцінили вже в двадцяти семи країнах Європи і світу. Щоб стати абонентом Lycamobile, вам досить замовити сім-карту на офіційному сайті. Вона прийде на пошту в найкоротші терміни.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Новая почта будет доставлять товары из супермаркетов прямо домой

В минуле

В Украину пришел дешевый европейский виртуальный мобильный оператор

В майбутнє

Також буде цікаво