Бізнес та акції

Переказати гроші на картку ПриватБанку тепер стало складніше

Як повідомляють користувачі послуг ПриватБанку, банк почав розсилати користувачам своїх послуг повідомлення про те, що вже з 28 квітня 2020 року вступають в дію нові правила здійснення грошових переказів з картки на картку. Деякі громадяни побоюються, що переказати гроші на картку ПриватБанку тепер стане складніше. Чи так це – давайте з’ясуємо.


Нові правила для клієнтів

Закон про фінансовий моніторинг і боротьбу з відмиванням коштів, отриманих незаконним шляхом, вступив в дію вже з 28.04.2020 року. У зв’язку з цим у багатьох банках більше не можна здійснювати перекази на суми понад 4 999 гривень, не здійснивши попередньо ідентифікацію особистості користувача, наприклад, за допомогою паспорта. Проте, ПриватБанк поспішив заспокоїти своїх користувачів: вони вже ідентифіковані або ж проходять процес автоматично при здійсненні переказу в системі Приват24. Тому обмеження ніяк не торкнуться зарплати, переказів від рідних і близьких, соціальних виплат. Фактично, єдина нова складність – при отриманні готівки на суму 5 000 гривень і вище. Раніше ідентифікація була потрібна тільки при здійсненні платежів на суму, що перевищує 14 999 гривень – її зменшили, таким чином, в три рази.

ПриватБанк

Ідентифіковані клієнти ПриватБанку, тим не менш, можуть порадіти. Так, відтепер міжнародні перекази в форматі P2P, тобто з однієї карти на іншу, можуть складати до 29 999 гривень, при тому, що раніше гранична сума була вдвічі менша – 15 000 грн. Ці правила дійсні при переказах як з карти Приватбанку, так і на неї. Значно збільшено також ліміт на SWIFT- перекази, за умови, що немає ознак ризикованості. Якщо раніше він становив 150 000 грн або еквівалентної валюти, то тепер становить 400 000 грн.

Зміни, прийняті відповідно до законодавства, торкнулися користувачів Монобанку, а також Нової пошти та інших поштових організацій. Так, тепер Нова пошта вимагатиме документ, що підтверджує особу, при отриманні або здійсненні переказу готівкою, що перевищує 4 999 гривень. Документом, що підтверджує особу, може бути внутрішній або закордонний паспорт, тимчасове посвідчення особи для тих, хто цей паспорт втратив, а також вид на проживання, паспорт іноземного громадянина, посвідчення біженця.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button