OLX повністю змінився: як раніше вже не буде

Треба прочитати

Популярна серед українців платформа OLX проводить черговий ребрендинг – нагадаємо, кілька років тому вона його вже проводила, перейменувавшись зі Slando. Як раніше, вже не буде: компанія розширює функціонал, повністю оновлює інтерфейс і перейменовується, припинивши бути виключно дошкою оголошень.


Нові функції для всіх українців

У понеділок на сайті популярної серед українців платформи з’явилося повідомлення, що вона вийшла за межі онлайн-оголошень. Тепер вона стає інтернет-сервісом, де можна отримати будь-які послуги. Тут можна придбати або продати все, що вам необхідно, від кросівок і брелоків до квартири і автомобіля, знайти роботу або просто зробити добру справу – допомогти кому-небудь, або ж віддати речі даром.

Також повністю перероблено інтерфейс онлайн-сервісу. Панель допоможе швидко перемикати режими повідомлень, профілю на телефоні і власне пошуку оголошень. Сортувати результати пошуку нарешті можна прямо на самій сторінці пошуку. У повідомленнях більше не будуть відображатися назви фотографій – тільки самі фотографії, які вам скинули.

OLX

Нагадаємо, що бренд OLX був заснований в Індії, де і почав активну роботу в березні 2006 року. У 2010 році ОLX він став частиною медіагрупи Naspers, з тих пір його штаб-квартира знаходиться в Амстердамі, столиці Нідерландів. З 2014 року в OLX були перейменовані сайти Naspers в таких країнах, як Польща, Угорщина, Білорусь, Румунія, Болгарія, Казахстан. У вересні до мережі приєднався також і популярний український сайт оголошень Slando, змінивши назву. Це і був перший ребрендинг. Нинішній, втім, не торкнеться назви самого сервісу, а тільки його інтерфейсу і функцій.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Українцям розповіли, як можна стати боржником банку через банальну неуважність

Напевно, сьогодні в нашій країні не залишилося жодної людини, яка б не користувалася пластиковою карткою того чи іншого банку,...

Більше схожих статей