Hardnews

Samsung Galaxy S20 повністю провалив тест камери

Фахівці лабораторії DxOMark опублікували довгоочікуваний огляд основної камери смартфона Samsung Galaxy S20 +, протестувати який давно просили користувачі.


Samsung Galaxy S20 + отримав 127 балів за якість фотографій, але всього 100 балів за можливості відеозйомки. Підсумковий результат склав 118 балів, що поставило його на десяте місце в рейтингу найкращих камерофонів DxOMark. Нагадаємо, Samsung Galaxy S20 Ultra отримав 122 бали і посів сьоме місце в цьому рейтингу. Однак не варто забувати, що Samsung Galaxy S20 Ultra коштує 1400 доларів, а Samsung Galaxy S20 + пропонується за ціною від 1200 доларів.

У багатьох випадках якість зображення можна порівняти з більш дорогим Samsung S20 Ultra. Особливо добре виходять знімки на надширококутну камеру і з ефектом боке. Експозиція і колір чудові у всіх камер практично при будь-яких умовах освітлення. Автофокус точний і надійний, деталізація теж на висоті. Проте, основний 12-мегапіксельний датчик зображення не такий гарний при видаленні шумів і передачі текстур в порівнянні з іншими більш сучасними сенсорами в інших преміальних смартфонах. Зум-камера теж працює не так добре, як на пристроях, оснащених телеоб’єктивами з великою фокусною відстанню.

DxOMark

Читайте GSMinfo в Google News

Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами коментування


Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button