Без рубрики

Vivo NEX 3 разом з унікальним дисплеєм отримав 5G та NFC

Vivo Nex 3
Vivo Nex 3 - живе фото

Слідом за публікацією «живого» знімка vivo Nex 3 в мережі з’явилися перші подробиці про начинку амбітного гаджета. На цей раз мова не про інсайдерський витік – кілька ключових специфікацій флагманського апарату розкрив менеджер по продуктах компанії.


Підтвердженням підтримки 5G-мереж став опублікований топ-менеджером по продукції vivo скріншот, на якому чітко видно роботу двох SIM-карт, одна з яких працює в мережі 5G. У правому верхньому куті екрану також видно іконка NFC, що підтверджує наявність відповідного модуля.

Vivo NEX 3

Vivo NEX 3

Фішкою моделі, згідно з попередніми витокам, став «екран-водоспад», загнутий по бічних гранях під кутом близько 90 °, при цьому верхні і нижні рамки дисплея практично непомітні. Фронтальна камера новинки імовірно розміститься під поверхнею екрана. Новинці також приписують потрійну основну камеру і процесор Qualcomm Snapdragon 855 Plus, інші характеристики і ціна майбутнього флагмана невідомі.

Анонс vivo Nex 3 імовірно відбудеться восени 2019 року.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Xiaomi Mi 9T Pro: покращена версія хіта вийшла офіційно

В минуле

Denuvo захищатиме ігри на Android та iOS

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle