Hardnews

Українцям назвали ознаки того, що їх Wi-Fi роутер зламали

Як визначити, що ваш Wi-Fi зламали або хтось сторонній, отримав доступ до бездротової мережі? Про це українцям розповів фахівець з інформаційної безпеки Яків Гродзенский.


«Ви бачите, що швидкість скачування якихось файлів, припустимо, стала істотно менше, ніж була. Пора турбуватися питанням, чи не крадуть чи Wi-Fi », – поділився експерт.

Також можна спробувати відключити від свого роутера всі пристрої, які можуть споживати інтернет, а потім подивитися на індикатори роутера. Якщо всі гаджети відключені, а роутер все ще продовжує показувати активні підключення пристрою, швидше за все, зловмисники змогли отримати до нього доступ.

«Переходите в панель управління роутером і бачите список девайсів, які підключені до вашого Wi-Fi. Якщо ви побачите якийсь девайс, який вам не належить, значить ось, будь ласка, вже зрозуміло, що щось відбувається », – говорить Яків Гродзенский.

Для більш просунутих користувачів, є й інший спосіб перевірити роутер на предмет стороннього доступу. Для цього потрібно зайти в панель управління роутером через браузер (спосіб входу в панель адміністратора роутера для своєї моделі можна дізнатися в інтернеті або на сайті виробника) і в списку клієнтом DHCP побачити всі підключені пристрої.

«Якщо по якомусь методу ви визначили, що сторонні пристрої є, найпростіше – це змінити пароль Wi-Fi і зробити його істотно складніше, ніж він є», – радить експерт.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Розумні годинники нікому не потрібні: аргументи за і проти

В минуле

Ще попрацює: названо способи продовжити життя старому смартфону

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle