Vodafone

Користувачі Vodafone зможуть відмовитися від SIM-карт вже через місяць

Технологія електронних SIM-карт – одна з найприємніших і найцікавіших інновацій Apple, яку в подальшому перейняли й інші виробники. Переваги електронної «сімки» перед звичайною очевидні: вона не зітреться і не зламається, її не можна втратити. Вона також дозволяє виробникам смартфонів звільнити більше місця для мікросхем, тобто збільшити обсяг пам’яті і потужність процесора. Проте, в Україні поки що ця технологія майже не прийшла, і скористатися нею українці не можуть. Все це зміниться, втім, вже досить скоро, а саме з літа поточного року абоненти Vodafone зможуть відмовитись від звичайних SIM-карт.


Забудьте про фізичні SIM-карти

Як повідомляє Андрій Отрощенко, маркетинговий директор Vodafone, його компанія вже дуже скоро зможе запустити технологію eSIM на території нашої країни. Як повідомляє новинне агентство «Інтерфакс-Україна», проект вже знаходиться на фінальному етапі технічної стадії, і буде запущений орієнтовно в кінці червня – початку липня поточного року. Про це Отрощенко повідомив на звіті про досягнення оператора мобільного зв’язку за 2019 рік.

Електронна картка – це мікросхема, на яку записується інформація про номер телефону та оператора мобільного зв’язку, якому він належить. До безперечних переваг eSIM можна віднести:

  • Вони дозволяють краще захистити телефон від крадіжок – викрадачу доведеться мучитися з розблокуванням телефону. Більше не можна буде просто викинути eSIM, як це роблять зараз.
  • Вони не затираються.
  • Їх не можна зламати.
  • Вони дозволяють звільнити більше місця в телефоні або ж зробити його якомога більш компактним.
  • Ви можете зберігати в пам’яті телефону до п’яти номерів електронної SIM-карти.

Слід зазначити, що цю найважливішу для українців послугу першим запустив оператор ТриМоб (Укртелеком). Однак у нього було дуже мало абонентів – всього двісті тисяч, що не можна зрівняти з 20 мільйонами у Київстар і Vodafone і п’ятнадцятьма у Lifecell. Так що скористатися перевагами могли лише обрані, а зараз і у них виникли проблеми, адже, як ми писали раніше, ТриМоб збанкрутував і перетворився на локального київського оператора, а абонентів в інших регіонах України він перевів в національний роумінг Vodafone. Восени минулого року запустив eSIM для українців Lifecell.

Читайте GSMinfo в Google NewsНаші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter
Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button