Vodafone

Vodafone різко підвищив вартість деяких своїх тарифів

Багатьом користувачам здавалося, що «атракціон небаченої щедрості», який останнім часом влаштували мобільні оператори, спричинить за собою подальше подорожчання послуг. Справді – безкоштовні послуги під час самоізоляції це, звичайно, чудово. Але операторам потрібно якось заробляти гроші, щоб не розоритися і далі продовжувати обслуговувати населення нашої країни. Тому вони змушені йти на непопулярні заходи, в тому числі, підвищення вартості деяких послуг і тарифних планів відразу ж після закінчення карантину. Нещодавно про таке подорожчання оголосив такий оператор, як «Vodafone Україна».


Які тарифи подорожчають і коли?

Як повідомила нещодавно прес-служба мобільного оператора, вартість тарифних планів зросте на двадцять відсотків вже з п’ятнадцятого травня поточного року. При цьому, правда, вартість послуг мобільного зв’язку залишиться незмінною для найбільш соціально незахищених груп населення.

[adsforwp id=”10622″]

Зокрема, колишніми залишаться умови тарифних планів лінійок Family і Light. Подорожчають наступні тарифні плани:

  • RED Extra (XS, XS-2, S, M, L)
  • RED (XS, S, M, L)
  • Unlim 3G.

З 27 травня зросте абонентська плата і в інших тарифних планах, а саме:

  • Vodafone SuperNet (Start, Pro, Pro-1, Unlim)
  • Super Net Turbo 2019
  • Joice.

Причини такого подорожчання, як ми вже написали, цілком очевидні. По-перше, через повне припинення туризму оператор втратив доходів від роумінгу, які раніше становили значний відсоток надходжень до бюджету від користувачів послуг мобільного зв’язку.

Vodafone

Інша важлива причина подорожчання – це підвищене навантаження на мережу, яке тепер вимагає набагато більших зусиль по підтримці нормальної роботи інфраструктури. Причому стосується це не тільки мегаполісів, а й навіть і невеликих міст та сел, адже режим самоізоляції діє по всій території нашої країни, і люди майже повсюдно набагато більше часу проводять в інтернеті. Також мобільний оператор продовжує роботи над тим, щоб покрити всю територію нашої країни високоякісними мобільними мережами 3G і особливо 4G, а також проводить експерименти з впровадження 5G. Всі ці роботи по забезпеченню повсюдного доступу до всесвітньої мережі, знову ж таки, вимагають серйозних фінансових витрат.

Читайте GSMinfo в Google NewsНаші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter
Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button