Новини

Київстар, Vodafone і lifecell: як поповнити свій рахунок без грошей

Іноді буває таке, що у вас різко закінчуються гроші на рахунку, поповнити ніякої можливості немає, але при цьому необхідно зателефонувати або скористатися Інтернетом. На щастя, вихід з цієї ситуації є. Всі мобільні оператори «Великої трійки» передбачають можливість отримати кредит.


Кредити у різних мобільних операторів

Київстар пропонує отримати на рахунок від 15 до 250 гривень на рахунок в рамках послуги «Екстра Гроші». Активується дана послуга комбінацією *117#. Списуються гроші після поповнення рахунку. Статус послуги ви можете перевірити комбінацією *117*2#. Можна також поставити автоматичне виконання послуги комбінацією *117*7#. За допомогою даної послуги ви можете дзвонити, сидіти в Інтернеті і відправляти СМС-повідомлення. При автоматичної активації послуги вона буде підключатися самостійно кожен раз, коли на рахунку залишиться менше однієї гривні. Для відключення «Екстра Грошей» введіть комбінацію *117*8#, або ж зателефонуйте за номером 477*117* і виберіть відключення послуги в меню.

[adsforwp id=”10622″]

Що стосується Vodafone, то цей оператор пропонує послугу Гроші на замовлення. Вона має на увазі отримання двадцяти гривень на рахунок, з кінцевим терміном дії, який не залежить від поповнення рахунку. Щоб активувати послугу, відправте СМС-повідомлення на номер 5010 (безкоштовно). Вартість послуги становить три гривні. Якщо на основному рахунку менше двох копійок, гроші прийдуть на основний рахунок, в іншому випадку – на бонусний. Коли на рахунок приходять гроші, вона автоматично відключається.


Lifecell пропонує послугу, яка називається Додаткові гроші. Вона в цілому ідентична такій у Київстар, пропонуючи отримати на рахунок від 10 до 250 гривень. Підключення послуги та її використання протягом двох днів – безкоштовно. Підключити її можна за допомогою комбінації * 117 * 1 #, або ж набравши * 123 # і вибравши “Управління рахунком”. Також, якщо у вас під час дзвінка на будь-який номер немає грошей на рахунку, натисніть 1. Вам запропонують підключити «Додаткові гроші». Відключається послуга також, як і підключається, тими ж комбінаціями. Виберіть послугу в меню управління рахунком після натискання * 123 # і натисніть «Відключити», або ж введіть * 117 * 1 # і виберіть «Відключити послугу».

Back to top button