Softnews

Google випустила останню превью-версію Android 11

Кілька місяців тому Google випустила найпершу превью-версію операційної системи Android 11, розраховану тільки на розробників. Зараз же стало відомо, що компанія провела реліз третьої і останньої превью-версії операційної системи – далі нас чекають вже бета-версії для більш широкого кола користувачів.


Головним нововведенням третьої превью-версії стало поява технології бездротового налагодження по Wi-Fi. Завдяки їй розробники зможуть надалі здійснювати ADB-підключення для налагодження додатків без підключення пристрою через кабель. Також в Android 11 з’явилося можливість прибрати абсолютно будь-оповіщення, що може виявитися дуже корисним для багатьох користувачів – вся справа в тому, що в операційній системі до останнього був певний тип повідомлень, які неможливо було прибрати ніяким штатним способом: таймери, деякі запущені в тлі додатки, підключені по Bluetooth аксесуари і так далі.

Нагадаємо, що превью-версії Android 11 доступне лише власникам смартфонів лінійки Google Pixel, крім тих, що вийшли в 2016 році. Повноцінний реліз нової номерний версії Android очікується в третьому кварталі поточного року.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button