Softnews

Що робити якщо на смартфоні перестали запускатися додатки

Проблема, коли на смартфоні перестають запускатися додатки, серйозно заважає комфортно користуватися пристроєм. На щастя, з нею легко розібратися. Зараз розповімо, як це зробити.

Перезавантажте телефон

Кумедно, але більшість проблем вирішується простим перезавантаженням смартфону. Так що, якщо у вас перестали запускатися додатки, перше, що варто зробити – спробувати перезапустити його. Якщо це не допомогло, тоді варто вдаватися до більш витонченим дій.

Переінсталюйте додаток

Ймовірно, що в програмі відбувся якийсь збій і саме тому вона перестала працювати. Так що, спробуйте її видалити і завантажити заново. Звичайно, якщо у вас на смартфоні не запускаються взагалі всі програми, цей спосіб навряд чи допоможе, але спробувати варто. Може бути, що якийсь додаток заважає коректній роботі інших.

Видаліть додаток, після якого почалася проблема

Відновіть хронологію подій, після чого на телефоні почалися неполадки? Якщо вони виникли після скачування якогось файлу або установки певної програми, швидше за все, саме вони і є коренем зла. Так що, спробуйте видалити програму або файл.

Перевірте оновлення смартфона

Може бути, в прошивці є критичний баг, через який програми і не запускаються. Так що, перевірте пристрій на оновлення.

Загугліть проблему

Якщо при спробі запустити додаток вам видається якась помилка, спробуйте загугли її код. Є висока ймовірність, що хтось уже стикався з такою ситуацією і знайшов її рішення.

Перевірте гаджет на віруси

Ймовірно, що до вас на смартфон закрався вірус, який і перешкоджає коректній роботі додатків. Оскільки видалити його через антивірус не вийде (адже він не запуститься), спробуйте підключити смартфон через кабель до ПК і просканувати його з компа.

Скиньте апарат до заводських налаштувань

Вдаватися до цього дійства варто в останню чергу, коли всі інші методи не допомогли.

Заводські налаштування

Після нього з вбудованої пам’яті апарату будуть видалені абсолютно всі файли і, швидше за все, вирішиться проблема, через яку програми не запускаються.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button