Softnews

Більшість смартфонів Huawei отримали Android 10

Компанія Huawei похвалилася своїми успіхами з розповсюдження фірмовою оболонкою EMUI 10. Уже більше 100 мільйонів смартфонів Huawei і Honor оновилися до EMUI 10 на основі свіжої версії операційної системи Android 10. Тобто нову версію останньої ОС від Google отримали більшість актуальних смартфонів Huawei.


Оболонка EMUI 10 була представлена ​​у вересні 2019 року. Першими смартфонами з попередньо встановленою EMUI 10 стали флагмани серії Huawei Mate 30. 

В кінці грудня оболонка була встановлена ​​вже на 10 мільйонів смартфонів, а в кінці січня – на 50 млн. Таким чином, за минулі два місяці оновити смартфони встигли 50 мільйонів користувачів. 

Оболонка EMUI 10 приносить особливості Android 10 і значні зміни користувацього інтерфейсу в «журнальному» стилі з заголовками і колонками, а також повноекранну жестову систему управління. Темний режим переробили і зробили більш комфортним для сприйняття. На «завжди включеному» екрані (Always-on Display) можна налаштовувати колірні схеми, додалися нові віджети.    


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button