Softnews

Xiaomi випускає оновлення з MIUI 12.5 ще на 30 смартфонів

Представники спільноти Xiaomi повідомляють про рішення компанії випустити оновлення до MIUI 12.5 ще на 30 смартфонів. У список, як завжди, потраплять телефони Xiaomi, а також партнерів компанії, включаючи дочірню Redmi.

Важливо уточнити, що дану інформацію офіційні члени компанії Xiaomi не підтвердили, однак дані були розміщені на відомому багатьом сайті xda-developers. На цьому ресурсі деякою інформацією діляться самі розробники софта багатьох компаній, частенько туди заглядають коддери Xiaomi, які повідомляють ексклюзивні факти. Ось тепер представник фірми неофіційно заявив про роботу над 32 смартфонами, які найближчим часом повинні отримати оновлення MIUI 12.5. У число «щасливчиків» потрапили топові телефони Xiaomi і її партнерів, серед яких «затесалися» деякі моделі з числа «середнячків». Тобто практично всі смартфони зі списку працюють на основі Android 11, проте є кілька телефонів, які до сих пір обслуговуються десятої моделлю Андроїда.

Що стосується якості нових прошивок, то тут все очікувано – розробники Xiaomi оснащують новинками тільки громадян своєї країни, тому не особливо трудяться над адаптацією прошивки під закордонні сервіси. Тобто нам варто очікувати виключно підтримку китайської, в деяких випадках – англійської мови, а також софт, адаптований під жителів Піднебесної. Ніяких Google-сервісів там не буде, тому відразу ж варто «закатати губу» і навчитися користуватися китайськими програмами. Зрозуміло, є варіант скачати аматорські модифікації, де зручні для європейців додатки зле бідно вбудовані, однак це не позбавить вас від тонни багів і помилок. Та й один-два троянчіка ви там однозначно підчепити.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button