Softnews

Два десятки смартфонів Xiaomi отримають Android 11 на MIUI 12 найближчим часом

Обговорення

Сьогодні Xiaomi повідомила , що планує випустити стабільну прошивку MIUI 12 на решту смартфони, які ще можуть претендувати на оновлення. Це чудова новина, адже багато відверто зачекалися. Особливо це стосується власників Redmi Note 9 і Redmi Note 8, а також всіх смартфонів, що входять в дані серії. Якщо китайський виробник вкладеться в зазначені ним терміни, то велика частина програмістів зможе приступити до розробки наступної версії прошивки на базі операційної системи Android 11.


Як сьогодні стало відомо, Xiaomi значно розширює не лише географію тестування, а й кількість апаратів, які отримають прошивку в найближчі місяці. В даний час таких телефонів уже 24. Здебільшого вони представлені флагманами 2019 і 2020-х років, а також найбільш популярними моделями, які продавалися і продаються до цих пір. Тут вам і Mi 9T, про який мріяли всі школярі країни, і Mi 10 Pro, вартість якого настільки велика, що звичайні власники смартфонів можуть бачити його 108 Мп камеру тільки на фотографіях в моніторі.

Що цікаво, в першу хвилю потрапили бюджетні Redmi 9A і Redmi Note 9, що безсумнівно приємно здивує численних власників даних пристроїв. Трохи дивно в цій компанії виглядає Mi A3, який ніколи не був ні флагманом ні надпопулярним. Для того щоб зрозуміти, як йдуть справи з вашим телефоном, а саме: коли він отримає стабільну прошивку, потрібно подивитися на статус навпроти нього. Є кілька варіантів:

  • Released – прошивка випущена і готова для закачування, знайти її можна на офіційних форумах для вашого телефону.
  • Internal testing – завантажити прошивку не можна, але час від часу Xiaomi проводить набір тестерів, що дозволяє спробувати її раніше за інших. Стабільна бета-версія буде доступна протягом місяця.
  • Global recruitment – йде набір в групу глобального тестування. Перша китайська стабілка вже вийшла чи вийде осінь скоро.
  • Available as custom ROM – доступна для скачування.
  • No ETA – точних термінів виходу немає.

 

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Розкрито небезпечні для зміни налаштування смартфона

В минуле

Українцям розповіли, чи можна відстежити вимкнений смартфон

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle