Стільниковий оператор «Vodafone» запустив послугу, яку всі підключають

Зараз на головній

Ще кілька років тому дзвінки за кордон були справою досить дорогою. Зараз це змінилося завдяки тому, що з’явилася величезна кількість месенджерів, в тому числі з функцією голосових і відеодзвінків. Однак далеко не завжди можна зателефонувати близьким людям в іншу країну по Viber, WhatsApp або Telegram. Не у всіх стоять ці месенджери, люди можуть перебувати в регіоні, де дуже погано ловить інтернет, нарешті, ви не можете знати, який у людини тарифний план – може бути, ваш дзвінок через месенджер його буквально розорить, адже його мобільний трафік коштує дуже дорого . Так що мобільні дзвінки поки що залишаються найзручнішим способом зв’язатися з людьми за кордоном.


Дзвонити за кордон стало простіше

Дзвінки за кордон – більше не проблема, завдяки оператору Vodafone. Цей оператор пропонує послугу «Безліміт за кордон», яка підійде в першу чергу для тих, хто змушений витрачати великі суми на постійні дзвінки за кордон. Як видно з назви, послуга дозволяє спілкуватися без будь-яких обмежень з будь-якими абонентами за кордоном. При цьому її вартість досить низька, всього 35 гривень на місяць. При цьому перші три місяці з моменту вашого першого дзвінка за кордон плата за послугу взагалі не знімається. Зізнайтеся, ви про таке навіть мріяти не могли!

Послуга доступна абонентам як передоплати, так і контрактної форми обслуговування. Після активації послуги ви повинні внести три номери, з якими можете спілкуватися повністю безлімітно. Вони повинні належати польським операторам T-Mobile \ Heyyah або російському МТС. Слід зауважити, що перші три внесення номерів повністю безкоштовні, в подальшому за зміну безлімітних номерів потрібно буде платити по п’ять гривень за штуку. Ви можете перевірити номери командами *600*73*1 #, *600*73*2# і *600*73*3#.

[adsforwp id=”10622″]

Ознайомитися з деталями даної послуги ви можете на офіційному сайті Vodafone. Там же ви знайдете різні її різновиди, які ви можете підключити собі на свій розсуд. Бажаємо вам приємного спілкування з родичами за кордоном!

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Сотовый оператор «Vodafone» запустил лучший тарифный план по низкой цене

Мобильный оператор Vodafone запустил лучший тарифный план по низкой цене. В частности, он позволяет абонентам получить всего за три...

Більше схожих статей