Softnews

Windows 11 виявилася набагато краще 10-ки

Windows 11 прийде на зміну нині актуальною «десятці» вже дуже скоро, орієнтовно до кінця цього року або початку наступного. На її розробці досить негативно позначилася епідемія коронавірусу – через економічний спад довелося відтермінувати реліз вже практично повністю готової операційної системи. Проте, це навіть в чомусь гарна новина, тому що розробники отримають більше часу на те, щоб виправити всі основні баги і проблеми, які завжди є в таких складних розробках, як операційні системи. Також на даний момент достовірно відомо, що нова операційна система буде набагато краще, ніж нині актуальна Windows 10. Давайте ж з’ясуємо, які саме її гідності, і чого слід очікувати простим користувачам.


Windows 11: чим вона відрізняється від старої операційної системи

Одна з головних проблем «десятки» – оновлення, які відбуваються, як кажуть, «не в тему». Вони вимагають перезавантаження, іноді примусового, яке при цьому триває набагато довше, ніж звичайне включення і виключення комп’ютера. При цьому, якщо у вас раптом моргне світло, і комп’ютер вимкнеться, не встигнувши встановити оновлення, може вийти з ладу вся система, і доведеться встановлювати заново Windows або відкочувати її на більш ранню точку відновлення. Нова «безшовна» система установки оновлень виправить цю проблему. Тепер всі оновлення будуть встановлюватися у фоновому режимі, і у вас не буде ніяких неприємностей в разі, якщо щось піде не так, адже точки відновлення системи будуть створюватися автоматично.

[adsforwp id=”10622″]

Windows 11

Інша важлива перевага Windows 11, тим більше в бідних країнах на кшталт нашої – вона повністю безкоштовна. Тепер, купуючи комп’ютер, більше не потрібно доплачувати за ліцензійну операційну систему. Заробляти компанія Microsoft планує на різних додаткових сервісах, таких, як хмарне сховище OneDrive, в якому ви будете отримувати тим більше гігабайтів, чим більше ви заплатили. Також всі додатки нарешті отримають уніфіковане оформлення, що більш ніж приємно, адже це поліпшить швидкодію операційної системи. Це особливо важливо, якщо у вас не дуже потужний, старий комп’ютер. Ви зможете встановити на нього нову ОС без будь-яких проблем, і спокійно користуватися нею.

Читайте GSMinfo в Google News

Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами коментування


Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button