Vodafone

Vodafone запустив послугу, яку всі підключають

Обговорення

Скільки в нашій країні триватиме карантин, поки що неясно. Адже епідемія коронавірусу і не думає йти на спад – ні в нашій країні, ні в світі. Поки що єдина країна, яка успішно подолала пандемію – Китай. Нічого не допомагає від нової хвороби краще, ніж карантинні заходи і самоізоляція, так що держава і великі компанії при можливості намагаються схилити населення залишатися вдома. З’явилося безліч тарифних планів, в яких розмови і спілкування в месенджерах не обмежено, так само як і використання різних освітніх ресурсів. А також запускаються і стають все більш популярними сервіси онлайнових покупок і консультацій.


Нова послуга для самоізоляції від Vodafone

За статистикою, вже більше третини абонентів такого великого українського оператора, як Vodafone, використовують додаток My Vodafone, або ж його веб-версію для персональних ком’ютерів – my.vodafone.ua. Це функціональний і зручний сервіс для самообслуговування. Він дозволяє вирішувати такі питання, як підключення послуг, управління тарифними планами, і не тільки. Тепер не потрібно не тільки відвідувати сервісні центри мобільного оператора, але і навіть дзвонити оператору – всі ми знаємо, як іноді буває складно до нього додзвонитися.

Особливо актуальна – в умовах нинішнього надзвичайного стану – одна можливість, яка дозволяє підключати до свого облікового запису номера близьких людей. Це дозволяє завжди залишатися в курсі того, скільки грошей у них залишилося на рахунку, і скільки гігабайт було використано. У будь-який момент можна поповнити рахунок, не вдаючись до готівки. Комісія за таке поповнення не стягується. Тільки за останній місяць кількість людей, яке скористалися цією послугою, збільшилася на чверть і продовжує рости. Дедалі популярнішими стають також і розважальні послуги.

[adsforwp id=”10622″]

Можливості сервісу My Vodafone дозволяють завжди залишатися на зв’язку самому і допомагати в цьому вашим близьким людям. Якщо у вас за замовчуванням немає цього додатка – радимо завантажити його безкоштовно за допомогою Google Play або App Store. Трафік при використанні офіційної версії не підлягає ніякій тарифікації, незалежно від тарифного плану, яким ви користуєтеся.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Киевстар запустил тарифный план, у которого нет аналогов

В минуле

Vodafone запустил услугу, которую все подключают

В майбутнє

Також буде цікаво