Vodafone

Vodafone прискорив свій мобільний 4G інтернет до неймовірних 525 Мб/с

Обговорення
Vodafone

Поки майже вся Україна сидить на карантині, мобільні оператори продовжують працювати над поліпшенням своїх мереж. Ініціатива більш ніж похвальна, бо зараз інтернет переживає пікові навантаження, і якщо з ними вийде впоратися зараз, то тим більше все буде прекрасно працювати, коли самоізоляція закінчиться, і життя повернеться в своє звичне русло.


Як повідомляє компанія Vodafone, вона успішно завершила тестування нового обладнання, готового для роботи з 5G. В експериментах швидкість інтернет-з’єднання, якій вдалося досягти, склала рекордні 525 мегабіт в секунду, що на порядок вище, ніж швидкості, які забезпечує актуальне зараз з’єднання 4G. Строго кажучи, до успішного впровадження цього стандарту на всій території нашої країни ще довго, але ми принаймні більше не відстаємо від усього світу на ціле покоління, як це було з 3G, який прийшов в Україну пізніше, ніж в африканські країни.

Що цей експеримент означає для всіх нас?

Устаткування, яке тестували в Vodafone на київських майданчиках, називається AirScale, його виробник – ніхто інший, як Nokia, фінська компанія, відома ще своїми телефонами. Телефони вона більше не випускає, а ось високотехнологічні прилади – запросто. Слід зазначити, що багато інших операторів використовують турецьке обладнання, швидше за все, саме його почне тестувати той же Lifecell. Нічого поганого в тому, що обладнання у різних операторів буде з різних країн, немає. Мережі все одно будуть відмінно працювати, тому що частоти використовуються одні й ті ж.

На даний момент повноцінний інтернет п’ятого покоління є всього в декількох найбільш технологічно розвинених країнах на планеті, а повсюдного доступу до нього немає навіть в США або Китаї. Тому поспішати нам нікуди. Краще провести грамотне тестування за всіма правилами, ніж зробити абияк і потім страждати через неякісні мереж. Слід також зазначити, що одними випробуваннями нового обладнання справа не обмежується, все великі мобільні оператори нашої країни продовжують роботи щодо забезпечення доступу до 4G-інтернету на всій території України. Радує і той факт, що там, де цей інтернет вже є, відбуваються і інший вид робіт – розширення частот доступу до мережі

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Xiaomi Mi Band 5 – на что способна самая ожидаемая новинка года

В минуле

Vodafone ускорил свой мобильный 4G интернет до невероятных 525 Мб/сек

В майбутнє

Також буде цікаво