Vodafone

Безлімітний інтернет і 700 хвилин дзвінків: що пропонує найдешевший тариф Vodafone

Обговорення

Карантин – ідеальний час для того, щоб сидіти в інтернеті, тому що більше зайнятися, за великим рахунком, нема чим. Принаймні, багатьом людям у великих містах. Жарти жартами, а багато онлайн-сервісів з усіх сил намагаються впоратися із величезним напливом відвідувачів, до якого вони виявилися неготові. Ну а поки стрімінгові ресурси вимушено знижують якість відео і обмежують швидкість завантаження, звичайні люди намагаються знайти якийсь тарифний план, який би дозволяв сидіти в інтернеті якомога довше і при цьому дешевше. Навіть незважаючи на те, що всі українські оператори «великої трійки» зробили безкоштовним трафік на найпопулярніші розважальні та освітні ресурси, а також месенджери і соціальні мережі, питання вартості послуг все ще залишається актуальним.


На який тарифний план звернути увагу?

Серед всіх тарифних планів, які надають користувачам дешевий інтернет, виділяється один. Як водиться, від Vodafone, оператора, який зробив собі ім’я на недорогих послугах. В рамках найдешевшого тарифу від другого за кількістю користувачів постачальника послуг мобільного зв’язку в Україні ви можете отримати наступний пакет пропозицій:

[adsforwp id=”10622″]

  • Безлімітний 3G \ 4G інтернет скрізь, де він доступний на території нашої країни.
  • Безлімітні дзвінки всередині мережі.
  • Триста хвилин дзвінків по всій Україні, включаючи стаціонарні телефонні номери. При підключенні послуги «Безліч розмов» кількість хвилин збільшується майже в два з половиною рази – до семисот.
  • Можливість підключити послугу «Безлімітні дзвінки за кордон» всього за три гривні в день.

Вартість послуг становить всього сімдесят п’ять гривень на місяць. При цьому протягом всього поточного року в тарифному плані «Vodafone SuperNet Turbo» діє акційна пропозиція: послуга «Безліч розмов» вже підключена, і перші три місяці платити за неї не потрібно.

Надалі вона буде коштувати додаткові двадцять п’ять гривень на місяць, але ви можете в будь-який момент від неї відмовитися – триста хвилин, передбачені в тарифі за замовчуванням, нікуди не дінуться, як і безліміт всередині мережі Vodafone.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Безлимитный интернет и 700 минут звонков: что предлагает самый дешевый тариф Vodafone

В минуле

Київстар запустив нову послугу, яку всі масово підключають

В майбутнє

Також буде цікаво