Бізнес та акції

Samsung Galaxy A50 втратив значну частину своєї ціни

Обговорення
Samsung Galaxy A50

Смартфони від Samsung серії Galaxy – справжній синонім слів «відмінна якість». Вони завжди користуються величезним попитом, їх купують як прості люди, так і бізнесмени. Samsung Galaxy A50 був представлений публіці 25 лютого 2019 року. Він відрізнявся потужною батареєю, що дозволяє переглядати відео безперервно цілих дев’ятнадцять годин, потужними процесором і камерою, а також, що не менш важливо – дуже зручними габаритами. Разом зі своїми побратимами – Samsung Galaxy A20 і Samsung Galaxy A30 – він став першим в лінійці смартфонів Samsung Galaxy A, що змінила застарілу Samsung Galaxy J.


Проте, багато українців, як і жителі інших небагатих країн, не поспішали купувати новий флагман з однієї простої причини – чекали, поки він подешевшає. Судячи з інформації з інтернет-магазинів, час тепер нарешті прийшов. В даний момент, як показує сайт hotline.ua, ви цілком можете придбати один з новітніх і найкращих смартфонів від Samsung за ціною від шести з половиною тисяч гривень:

Телефон доступний в багатьох інтернет-магазинах нашої країни, у синьому, білому і чорному кольорах. Перш, ніж купувати, рекомендуємо вам уважно ознайомитися з відгуками, щоб не придбати неякісну підробку за ціною оригіналу. Також настійно радимо здійснювати покупки тільки в офіційних дилерів, а не «з рук» незрозуміло у кого, навіть якщо клянуться, що телефон ніколи не використовувався.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Китайський смартфон отримає 192-мегапіксельну камеру

В минуле

Samsung Galaxy A50 потерял значительную часть своей цены

В майбутнє

Також буде цікаво