Hardnews

Китайський смартфон отримає 192-мегапіксельну камеру

Обговорення
Huawei

Буквально кілька років тому на ринку камер для смартфонів все було максимально нудно, так як майже у всіх флагманів був один і той же 12-мегапіксельний датчик Sony.


Якщо сьогодні подивитися на той же рейтинг DxOMark або просто на ринок флагманів, то можна побачити, що все стало набагато різноманітніше. Huawei P40 Pro має ексклюзивний 50-мегапіксельний датчик Sony IMX700, Oppo Find X2 Pro – також ексклюзивний (для концерну BBK) 48-мегапіксельний датчик Sony IMX689, в основі Xiaomi Mi 10 Pro лежить датчик розширенням 108 Мп, у флагманів Apple до цих пір 12 мегапіксельні датчики.

Незабаром топових датчиків стане ще більше. Про те, що в цьому році варто очікувати 192-мегапіксельних камер, ми стали здогадуватися ще під час анонса SoC Snapdragon 765 / 765G, так як ці платформи підтримують камери з такими показниками.

І ось відомий інсайдер повідомляє, що вже в наступному місяці ми побачимо якийсь апарат (або кілька) саме з такою зв’язкою: Snapdragon 765 / 765G і 192-мегапіксельна камера. Що за смартфон першим отримає такий набір, невідомо, але можна припустити, що випустить його якась із топових китайських компаній.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro внушительно потерял в цене

В минуле

Samsung Galaxy A50 втратив значну частину своєї ціни

В майбутнє

Також буде цікаво