lifecell

Lifecell припинив брати абонплату за частину послуг під час карантину

Обговорення

Тепер можна сміливо сказати, що до боротьби з епідемією китайського коронавіруса COVID-19 приєдналися всі великі українські оператори мобільного зв’язку. Останній з них, компанія Lifecell, недавно скасувала тарифікацію цілого ряду номерів та інформаційних ресурсів, на яких можна отримати життєво важливу інформацію про нове захворювання і про те, як з ним боротися. Які ж це номера і інтернет-ресурси? Список в цілому аналогічний такому в Київстару і «Vodafone Україна», але все-таки варто привести його повністю.


Безлімітний доступ до життєво важливої ​​інформації

Протягом всього терміну дії карантину та надзвичайної епідеміологічної ситуації на території України тарифікації не підлягатиме доступ до наступних мобільних номерів і інтернет-ресурсів:

  • Гаряча лінія Міністерства охорони здоров’я України, телефон 0-800-505-201.
  • Центр громадянського здоров’я українського МОЗ, гаряча лінія +38 (044) 425 43 54.
  • Гаряча лінія Міністерства закордонних справ України +38 (044) 238 16 57.
  • Інші контактні телефони МЗС-а нашої країни: +38 (044) 238-16-57, +38 (044) 238-18-88.
  • Інтернет-ресурс «ДРУГ», створений за підтримки Міністерства закордонних справ України, для добровільної реєстрації жителів нашої країни, що знаходяться на території неблагополучних по коронавірусу країн, таких, як Китайська Народна Республіка, Сполучені Штати Америки, Італія, Федеративна Республіка Німеччина, Індія та інші . Телефон +38 (044) 238 16 57.
  • Офіційний сайт http://covid19.com.ua, що містить інформацію про новий коронавірус і оголошену ВООЗ пандемію, створений за підтримки Кабінету Міністрів України.

Дзвінки по всіх номерах, наведених у списку, повністю безкоштовні для всіх без винятку абонентів Lifecell, які перебувають на території нашої країни. Для тих, хто в даний момент знаходиться в роумінгу, вони також безкоштовні, за винятком коротких номерів і тих, які починаються з 0-800.

Нагадуємо, що компанії Vodafone і Київстар також надають абонентам безлімітний доступ до всіх життєво-важливих ресурсів. Для тих українців, які перебувають на карантині або в добровільній ізоляції, будуть надаватися також додаткові послуги, наприклад, не буде тарифікуватися мобільний трафік в месенджерах, на інформаційних і розважальних сайтах.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Honor 30S – можливості камера показали за 5 днів до виходу

В минуле

Lifecell перестал брать деньги за часть услуг на время карантина

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.